The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Matteo Darmian znovu spojován s Valencií

Matteo Darmian znovu spojován s Valencií


Situace na pravé straně obrany byla v posledních letech vždy otevřeným tématem. Letos na této pozici solidně hrál Piccini, který byl v některých zápasech zastupovaný Wassem. Valencia momentálně má pouze jednoho pravého obránce v týmu, jelikož Daniel Wass je spíše záložníkem než obráncem. Stejně jako loni, tak i letos se bude Valencia snažit najít posilu pro tuto pozici.

Prvním jménem, které se v mediích objevilo je Matteo Darmian, který momentálně působí v Manchesteru United. Údajně by se měl příští týden sejít agent Darmina s technickým ředitelem Pablo Longoria a promluvit si o přestupových podmínách. Média uvádí už předem, že přestupová částka by se mohla pohybovat okolo 10 milionů eur.

Odchovanec AC Milan se viditelně prosadil v FC Torínu, kde strávil dobré čtyři sezóny, po kterých logicky následoval přestup do lepšího týmu. Tím se právě stal Manchester United, ve kterém pokračoval v aktivním hraní po dobu dalších dvou sezón. V posledních dvou sezonách jeho situace v klubu se úplně obrátila a stal se pouze sporadickým hráčem. V letošní sezóně si zahrál pouze v 6 ligových utkáních. 

Výhodou Valencie je, že se letos umístila na 4. pozici a dostala se do skupinové fáze Ligy mistrů. Manchester United letos skončil až na 6. příčce tedy může nabídnout "pouze" účast ve skupině Evropské ligy. Netopýři nejsou jediným zájemcem. Údajně se ozvali i zástupci Interu Milán, z klubu, který letos nakonec také skončil v lize na 4. pozici a získal vstupenku do Ligy mistrů. V devětadvaceti letech by Darmian mohl slyšet na volání týmu z rodné země, který nabízí také Ligu mistrů. Jak to všechno nakonec dopadne se dozvíme během následujících týdnů.