The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Arsenal, Leicester a další kluby touží po Ferranovi

Arsenal, Leicester a další kluby touží po Ferranovi


Valencia dost možná přijde o svého mladistvého talenta, konkrétně o Ferrana Torrese, kolem nějž krouží Arsenal, Leicester, Chelsea, Liverpool i Borussia Dortmund.

Teprve devatenáctiletý křídelník Ferran Torres se pořádně podíval do prvního týmu Valencie až letos. Za Netopýry zasáhnul do 37 zápasů, ačkoliv ve většině případů jako střídající hráč. Na konto si stihl připsat tři góly gól a dvě asistence.

Ferran je považován za jeden z klenotů valencijské akademie, a proto není divu, že za něj Arsenal údajně nabízí až 25 milionů liber. Druhým vážným zájemcem je Leicester City, jenž se údajně chce pokusit přebít nabídku Arsenalu.

Liverpool, Chelsea a Borussia jsou zatím pouze uvedeny jako kluby, jejichž skauti Ferrana monitorují, avšak v tisku se zatím neobjevila informace o tom, že by měly v plánu poslat do Valencie také nabídku na koupi tohoto hráče.

Za Valencii začal Ferran hrát ve věku 6 let. V rezervním týmu Netopýrů debutoval ve věku 16 let. A svůj první zápas v dresu „Áčka“ odehrál v sezóně 2017/2018. V uplynulé sezóně už se nadobro usadil v prvním týmu.

V roce 2018 podepsal s Valencií nový kontrakt, jehož součástí je i výkupní doložka o výši 100 milionů eur. Ferran hraje na pozici pravého křídla, ale v případě nutnosti dokáže hrát i na levém křidle. V červenci bude reprezentovat Španělský výběr do 19 let na světovém šampionátu v Arménii.

  • To by mne hodně mrzelo. Myslím, že jeho potenciál je obrovský!!!

  • Je obrovský, no zároveň so Solerom máme dvoch supertalentovaných hráčov na pravom krídle, čo môže byť tiež problem a jeden z nich proste za vela penazí v najbližších rokoch pojde, možno aj obaja..*3*

  • V odpovědi na: mikita10sM

    Máš pravdu, že talentovanými odchovanci máme pravý kraj zálohy pokrytý dost dobře, ale asi si toho je vědom i Ferran, protože jsem nedávno zahlédl nějaký rozhovor s ním a tam myslím tvrdil, že by rád hrál v budoucnu na levé straně a že již toto přání řekl i trenérovi. To bychom je pak mohli na hřiště poskládat oba, obzvlášť když Guedes v uplynulé sezóně ukázal, že je i alternativou do útoku a Marcelino má do budoucna mít v plánu využívat ho tam (alespoň občas) i nadále.