The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Murillo má blízko k hostování v Barceloně. A co další transfery?

Murillo má blízko k hostování v Barceloně. A co další transfery?


Před vánočním klidem se snaží fotbalové kluby dojednat přestupy hráčů. Ve Valencii se také nachází pár hráčů, kteří by mohli už v lednu oblíkat jiný dres. To na druhou stranu to znamená, že Netopýři budou muset jejich místa zaplnit novými hráči. Dočkáme se ještě do Vánoc zprávy o nově příchozím hráči?

 V posledním roce prodělal Jeison Murillo několik zraněních. Poté co se vyléčil a očekával, že bude hrát znovu fotbal, se bohužel jeho přání nesplnilo. Trenér Marcelino kolumbijského stopera skoro vůbec nevyužil, a to za něj Los Che v létě utratilo 12 milionů eur za přestup. V příštím roce se bude konat Copa America, kde by si Murillo chtěl zahrát, ale nehrající hráče trenéři národních týmů obvykle nepovolávají. Přišlo několik nabídek z Turecka, Anglie, Itálie a Mexika, ale momentálně největším favoritem je španělská Barcelona, kde by si Murillo mohl nasbírat herní minuty. Momentální lídr tabulky má na marodce Umtitiho a Vermaelena a nabízí možnost hostování pro Murilla. Zatím není známo, jestli za hostování získá Los Che nějaký finanční bonus.

Další dva odchody se předpokládají mezi útočníky. Marcelino jasně sdělil, že jeho prioritami jsou Rodrigo a Santi Mina a bude hledat dva nové útočníky během přestupového období. Hostující Batshuyai a v létě zakoupený Gameiro ani zdaleka nesplňují očekávání. Podle francouzského tisku by belgický útočník mohl zamířit do Monaka, které pod vedením Thierry Henryho brázdí dno tabulky. Ohledně přestupu Gameira ještě nevyšly na povrh žádné konkretní nabídky, ale podle médii by měl být zájem z čínské fotbalové ligy.

Delší dobu se mluví o možném přestupu Denise Suareze na Mestallu. Jedná se o čtyřiadvacetiletého záložníka, který momentálně obléká dres FC Barcelony. Jak už to ale bývá, tamější konkurence je veliká a je těžké se prosadit. V letošní sezóně odehrál pouze dvakrát celý zápas v poháru Copa del Rey. Zatím není známo, že by byla vznešená nějaká oficiální nabídka.

  • Murillo smer Barcelona... Nechápem prečo Marcelino stratil záujem o jeho služby *6* Minulá sezóna mu vyšla skvelo *4* Aj v tejto hral kvalitne (osobný názor). Len smolné zranenia ho trochu zbrzdili *15* Dokoca ho i Valencia odkúpila (ak si dobre pamätám). Ja osobne si myslím, že asi vznikol medzi hráčom a trénerom spor... Popravde, škoda ho... Ale to už my nezmeníme *14*