The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Valencia by v lednu ráda přivedla Chicharita

Valencia by v lednu ráda přivedla Chicharita


Útočník West Hamu Javier ‚Chicharito‘ Hernandez by se v zimě mohl štěhovat do Španělska. Zájem o jeho služby totiž mají Valencia a Real Sociedad.

Podle El Gol Digital by v zimě tento třicetiletý útočník rád změnil angažmá. Vždyť v letošním ročníku Premier League nastoupil v základní sestavě pouze třikrát.

Nejlepší střelec v historii národního týmu Mexika chce hrát pravidelně a je otevřen přestupu do La Ligy, jelikož minuty v dresu klubu z východního Londýna sbírá velmi sporadicky.

V sezóně 2014/15 hostoval v Realu Madrid, kde během sedmi ligových startů zaznamenal sedm branek. Od té doby následovala angažmá v Německu a Anglii.

Minulý měsíc během rozhovoru pro deník Marca dokonce nezavrhl možný odchod z Londýna když řekl: „Mým jediným přáním je hrát co nejvíce to bude možné a vybojovat si místo v základu.“

Zda by se v případě přestupu jednalo o hostování, nebo trvalé angažmá, se zatím žádný zdroj nezmínil.

 • Tohodle hráče jsem chtěl už pár let nazpět k Pacovi! A má přijít teď když už ho ani West Ham nechce, to by jeden brečel.

  My dlouhodobě kupujeme vyhořelé útočníky, u nichž marně doufáme, že se vrátí do své dřívější formy. Viz Gameiro, Zaza (ačkoliv ten to vynahradil alespoň svojí bojovností), Vietto, Negredo,... *38*

 • V odpovědi na: Woyta

  Tady musím podotknout, že je to asi otázka hlavně peněz. Nemáme na to koupit nějakého super útočníka za 70-100 mega. Proto stále nakupujeme takové hráče a jak říkáš, doufáme v zázrak. A vychovat útočníka od odchodu Alcacera se nám nepodařilo. No, Santi přišel na Mestallu asi v 18 letech a progress tam nějaký je, ale zatím žádná hvězda to určitě není :D

 • V odpovědi na: Ingi

  Ale ať se soustředěj opačným směrem, na nadějné hráče s dobrou cenovkou, co ještě mohou mít to nejlepší před sebou. Třeba takovej Eduardo Vargas byl slušnej kauf. Dodnes nechápu jeho odchod...

 • Náhodou,jsem se včera díval na sestřih osmé nejlepší ligy Evropy (ostrovní) a Hernandéz dával dva goly,já bych mu šanci dal no.

 • Tak ťažko Valencia bojovala o Gameira a nakoniec je z neho (zatiaľ) nič *26* Pár prihrávok na gól a samotné jeho góly sa dajú (asi) zrátať i na jednej ruke.
  Bats podáva v repre slušné výkony a strieľa i góly *4* Ale prečo sakra to nejde tak dobre aj vo Valencii? *6* Chyba možno je i v obsadení kádra Valencie (môj názor *31* )
  Mina je pre nás ako vykúpenie a dúfam, že sa bude len zlepšovať. Veď Valenciu už zachránil o blamáži *14*
  Rodrigo sa stále hľadá. Nič v zlom, ale i on je stratený a tiež ako Guedes dosť sebčí *7*
  Keď chce Valencia nového útočníka tak nech hľadá vo svojich radoch (B-tým, atď). Zbytočne teraz mínať € na niekoho kto môže pohorieť ako fakľa (aj vyššie spomínaných)
  Ja osobne by som ponechal ešte dôveru hráčom, ktorý sú na pľaci. Možno je to blbý nápad abo idea, ale nech ukáže celá sezóna...