The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Zadrhnul se přestup Gameira do Valencie?

Zadrhnul se přestup Gameira do Valencie?


-AKTUALIZOVÁNO, 16:20 - Přestupová sága kolem útočníka Kévina Gameira by už vydala na knihu. Ačkoliv se očekávalo, že již v první půlce tohoto týdne bude přestup hráče oznámen, stále se nic neděje.

Celé pondělí prý vyjednávalo Atlético Madrid, jehož dres Gameiro obléká, s Valencií. Sám valencijský klub připustil, že se jednalo o závěrečné vyjednávání, jenž mělo skončit uzavřením celé operace, ale...

Ale jak už fotbal několikrát ukázal, nic není jisté, dokud to není podepsané. To byl letos například i přestup Brazilce Malcoma z Bordeaux. Vše již bylo domluvené, Bordeaux se dohodlo s AS Řím na přestupu Malcoma. Borceaux oficiálně oznámilo dohodu, ale hráč nakonec nenastoupil na letadlo do Říma, protože v poslední chvíli vstoupila do hry Barcelona a o dva dny později již byl Malcom prezentován jakožto posila katalánského týmu.

Něco podobného se stalo i v roce 2011, kdy právě Valencia usilovala o Gameira. Ten už tehdy byl dokonce přímo ve Valencii se svojí rodinou vybírat nemovitost, do které se nastěhuje. Nakonec se ale Gameiro stěhoval do Paříže. Valencia nedokázala splnit požadavky Lorientu, a tak hráče získal tým PSG.

Nyní to vypadá, že něco nešlo podle plánu. Přestup Gameira v tuto chvíli stále není oficiální a zdá se, že generální ředitel Valencie Mateu Alemany tak musel v jednání s madridským klubem pokračovat i včera.

Navzdory všemu ve Valencii doufají, že se podaří celý přestup dořešit v nadcházejících dnech, ačkoliv se zdá, že dotažení celého přestupu si bude žádat i osobní zásah většinového majitele valencijského klubu Petera Lima.

Jednání by přitom měla jít více hladce, jelikož Atlético již oficiálně získalo do útoku Chorvata Kaliniče, který by měl Gameira nahradit.

V záloze ještě zůstává jméno Batshuayi. V Anglii končí zítra přestupové období a útočník Chelsea byl také v zájmu Netopýrů, ačkoliv prvotně jakožo případná náhrada pokud odejde Rodrigo Moreno. Podle posledních zpráv měl dokonce pohovor s trenérem Chelsea, jenž mu údajně sdělil, že nechce v týmu hráče plné pochybností. Pokud si někdo není jistý a odhodlaný, má dvěře z londýnského týmu otevřené. Nyní je zvážení na samotném útočníkovi, zda chce na Stamford Bridge setrvat, či ne. Mohla by snad z Valencie ještě přijít nabídka, která by mu usnadnila rozhodnutí?

AKTUALIZACE 16:20

Podle nejnovějších zpráv deníku Super Deporte je nyní důvod komplikacjí celé operace odhalen. Problém je na straně Altética Madrid, jenž koupilo z Milána Kaliniče za vyšší cenu, než původně očkávalo. Valencia původně za Gameira nabízela 13,5 milionu eur. Po dohodě s Atléticem zvýšila svoji nabídku na 16 milionů eur. Nyní Atlético ustoupilo z dohody a požaduje kromě 16 milionů ještě další 2 miliony eur v bonusech z budoucího prodeje hráče, na což už řekl šéf Valencie Alemany jasné "Ne". Klub nebude dále hledat a dělat další ústupky svému rivalovi.

  • Je to jasný, Simeone prostě nechce posílit konkurenci, když nás hned v 1. kole nové sezóny čeká vzájemný zápas. Co kdyby se náhodou Gameiro trefil. Tak se holt budou jednání natahovat a natahovat, ale hned po vzájemném utkání najednou budou sporné body dořešeny a Gameiro zamíří na Mestallu - spokojenost na všech stranách *5*

  • Já si myslím, že Gamiero je zakletý už od pradávna! Prostě něco říká, že k nám nemá chodit, že to bude průser :) A já tomu začínám vážně věřit! "Lepší ZAZA v hrsti než GAMEIRO na cestě!" :)

  • Na jednu stranu si rikam, ze 2 mega navic uz nas nezabijou, ale jde o princip. Zase se sebou nemuzeme nechat vyjebavat! A jak rika Syphoon Zaza sice neni top, ale je to opravdovy dric a vime co se od nej da cekat, to se o Gameirovi neda rict...

  • Za tech puvodnich 13 ok to bych bral ale 16+2 uz je fakt moc, protoze to muze dopadnout jako Vietto. Ja chci Bathuaie ale tonevim je sc-fi asi.