The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Valencia má stále zájem o neznámého Poláka

Valencia má stále zájem o neznámého Poláka


Valencia během letního přestupového okna podepsala dva nové mladé hráče. Jednadvacetiletého stopera Mouctara Diakhabyho a dvacetiletého Uroše Račiče, který hraje na pozici středového záložnika. Nyní se spekuluje ohledně teprve devatenáctiletého obránce z Cracovia Krakov, který by se mohl stát novou posilou.

Už asi před dvěma týdny se objevila první zmínka o Kamilovi Pestkovi a nyní Eldesmarque informuje o tom, že zájem stále přetrvává. Pestka je mladý hráč, který preferuje hrát levou nohou a jeho obvyklým postem je levá strana obrany. Prozatím stihl odehrát jednu sezónu v nejvyšší polské lize, ve které debutoval v jeho osmnácti letech. V Ekstraklase nastoupil do 21 utkáních a většinou odehrál celý zápas.

Kromě ligových zápasů se účastnil také v utkáních národních reprezentací. Dostal se do polských výběrů do 20 a 21 let. Nový ročník Eksatraklasy byl zahájem stejně jako česká Fortuna liga a Pestka nastoupil ve všech doposud odehraných utkáních. Možná zůstává trochu zajímavostí, proč Valencia se zajimá o mladého levého obránce, když v současném kádru disponuje Jose Gayou, Toni Latem a v akademii prosperuje Alex Centelles a další mladící na tomto postu.

  • Nechápu na co levého beka??? Leda že by jsme ho kupovali do béčka a že časem by se propracoval do prvního týmu, pokud by někdo koupil Gayu nebo Lata...

  • Taky nechápu. Ono ani to kupování do béčka mi nedává až tolik smysl, protože je tam Centelles a Pestka přece nepůjde z nejvyšší polské soutěže jako dvojka na post do třetí nejvyšší španělské soutěže *6* Leda že by opravdu třeba Lato uvažoval o odchodu, protože za Gayou nevidí takový prostor k prosazení se. No a nebo koupíme levého beka a budeme ho používat na pravou obranu jako dvojku za Piccinim *35*