The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Batshuayi si prý vybral Valencii

Batshuayi si prý vybral Valencii


Belgický útočník Michy Batshuayi se rozhodl opustit Stamford Bridge a Valencia se stala týmem,v němž by v nadcházející sezóně rád působil.

V Anglii končí přestupové období dnes v 18:00 a kromě Valencie o služby totoho útočníka projevily také týmy jako Atlético, Sevilla, nebo Borrussia Dortmund, kde Batshuayi strávil posledních půl sezóny.

„Batshuayi chce jít do Valencie,“ potvrdil nejmenovaný zdroj španělskému deníku Marca. Podle deníku El Desmarque by se tedy tento přestup mohl odehrát dnes odpoledne a útočník Chelsea by se tak stal další posilou týmu z Mestally.

Čtyřiadvacetiletý Batshuayi přestoupil k Chelsea před dvěma lety z Olympique Marseille. V uplynulém ročníku nedostával v dresu Blues příliš mnoho příležitostí, a tak šel v lednu tohoto roku na hostování do Borrussie Dortmund, kde zaznamenal 9 gólů ve 14 zápasech. I v případě Valencie by se mělo taktéž jednat o hodstování tohoto hráče.

Batshuayi má zkušenosti s Ligou mistrů a rovněž se účastnil i posledního světového šampionátu, kde v dresu Belgie nastoupil ve třech utkáních a vstřelil jeden gól.

Pokud dojde k získání této posily z Chelsea, bude to prý operace nezávislá na koupi Gameira, o němž Valencia stále jedná s Atléticem Madrid.