The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Rodrigo je před brankou dobrý, jen mu chybí ostrost v zakončení, hájil útočníka Marcelino

Rodrigo je před brankou dobrý, jen mu chybí ostrost v zakončení, hájil útočníka Marcelino


Valencijský trenér Marcelino García Toral může po tomto víkendu zase o něco lépe usínat. Důvodem je těsná výhra jeho týmu v Getafe. Na pozápasové tiskové konferenci musel hájit především útočníka Rodriga.

Zápas byl totiž dlouho bezbrankový, ačkoliv oba týmy zahodily mnoho šancí ne otevření skóre. Nakonec díky penaltě, kterou sudí nařídil po diskuzi s videorozhodčími, získali Los Ché výhru 0:1, pok kterou se úspěšnou exekucí pokutového kopu podepsal kapitán Dani Parejo.

“Na výhře vždy záleží,” řekl kouč Marcelino po druhé výhře jeho týmu v řadě.

“Viděl jsem velmi dobrou Valencii v prvním poločase, ale měli jsme po něm pohodlně vést. Když odpouštíte, obvykle za to zaplatíte, o což se v sámém úvodu druhé půle Getafe pokusilo.”

“Nicméně nám pomohl VAR. Minulý týden nám uškodil a a dnes jsme nakonec díky němu vyhráli, což tomu dodalo na spravedlnosti.”

Útočník Rodrigo Moreno během zápasu s Getafe spálil hned tři jasné příležitosti, což komentoval I Marcelino: “Je to situace, která, bez ohledu na to, co si o ní myslíte, nemá vysvětlení. Důležité však je, že je velmi  dobrým hráčem. Potřebujeme Rodriga v jeho nejlepší formě. Jiný večer měl naopak proti Young Boys skvělý zápas.”

“Co nám tady chybělo byly jasné tři góly, ale on nakonec bude skórovat. Jeho práce před brankou je dobrá, jen mu chybí ostrost v zakončení. Po reprezentační pause bude zpět a skórovat,” ujišťoval Marcelino. Pak ale v interview došlo na Rodrigova kolegu Michyho Batshuayie, na něhož se v nominaci ani nedostalo. Belgický útočník, který je ve Valencii na hostování z Chelsea, zatím podává velmi slabé výkony a na kontě má dva góly.

“Nejsem z Batshuayie nešťastný. Vždy jsem pozitivní, snažím se pomáhat přenášet některé věci na hráče. Současně mám ale i požadavky. Je to těžké. Vždy se snažím být fér a v této situaci musím činit rozhodnutí. Nejtěžší věcí pro trenéra je vybrat zápasovou nominaci 18-ti hráčů a pak 11 z nich do základní sestavy, protože je to diskriminující,” snažil se obhájit svá rozhodnutí.

Tým trenéra Marcelina nyní čeká dvoutýdenní reprezentační přestávka, po níž se Los Ché pokusí usilovat o první domácí výhru v tomto ročníku La Ligy. Na Mestallu přijede v sobotu 24.11. Rayo Vallecano.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.