The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Santi Mina hledal pouze stěží pozitivní slova po utkání na Santiago Bernabeu

Santi Mina hledal pouze stěží pozitivní slova po utkání na Santiago Bernabeu


Valencijský nejproduktivnější hráč Santi Mina pronesl k novinářům několik vět. Plný emocí po prohraném zápasu proti Realu Madrid zamířil před mikrofony novinářů. V ten moment našel pouze slova kritiky o utkání, které v tu dobu skončilo.

Doposud Los Che vyhrálo v La Lize pouze tři utkání z prozatím celkově čtrnácti odehraných. Navíc byli eliminování z Ligy mistrů a v poháru Copa del Rey skoro přišla další nepříjemná rána. Uvidíme dneska, jestli Netopýři nedají Ebru ani sebemenší šanci nebo jestli budeme opět sledovat napínavý zápas až do úplného konce.

Když Santi Mina čelil pozápasovým otázkám, tak nenašel žádné pozitivní slova. Nejdříve pronesl o výkonu v první půli: „Naše představení v prvním poločase bylo bez nadšení ze hry. Hráli jsme bez energie a naše hra postrádala jakýkoliv charakter.“

Když se ho dále novináři zeptali, jestli by chtěl vyzdvihnout nějaké dobré pasáže hry, odpověděl následovně: „Naše hra postrádá něco ve všech ohledech. Všichni víme, kde děláme chyby. Po zápase to vždy všichni společně prodiskutováváme. Musíme se rychle ze všeho ponaučit a odstranit takové chyby, ale to není vůbec jednoduché.“

Další otázka byla namířena na rozhořčení Marcelina, které bylo vidno během celého utkání. „Nehráli jsme tak, jak by si náš trenér představoval. Nesplnili jsme taktické pokyny, které nám před utkáním dal. Proto je pochopitelné, že byl naštvaný“ odpověděl galicijský útočník.

Znovu se nepodařilo ani jednou skórovat. „Nedaří se nám proměňovat šance, ale pokud budeme pokračovat v naší práci a budeme udržovat si dobrou mentalitu, tak góly určitě přijdou. Nepochybuji o tom, že jako tým můžeme ligovou ztrátu ještě dohnattěmito slovy byl rozhovor ukončen.

Dneska večer v odvetném zápasu proti Ebru bude spasitel prvního zápasu určitě chybět. Dostal stejně jako několik dalších hráčů od trenéra Marcelina oddych. Očekává se, že by se měl opět představit o víkendu, kdy se Valencia utká se Sevillou, která po posledním kole ztratila postavení lídra španělské ligy.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.