The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Marcelino: Je skvělé vidět hráče usmívat se

Marcelino: Je skvělé vidět hráče usmívat se


Valencia si po včerejšku může aspoň trochu oddychnout. Doma porazila Young Boys 3:1 a zachovala si tak naději na setrvání v Lize mistrů. Svoji spokojenost s výsledkem na tiskové konferenci vyjádřil i kouč Marcelino.

 „Jsme velmi spokojeni s výhrou. Chtěli jsme zůstat v této překrásné soutěži naživu a reakce hráčů byla skvělá, protože jsme měli za sebou nespravedlivou prohru (s Gironou). Cítil jsem potěšení ze hry. Měli jsme větší efektivitu, než před čtyřmi dny, a proměnili tak své šance v góly. Posun v tabulce dělá věci jednoduššími. Je skvělé vidět, jak se hráči po výhře společně usmívají,“ neskrýval spokojenost domácí trenér.

První dva góly Valencie dal Santi Mina, proto není divu, že i on byl předmětem části tiskové konference.

„Mina je hráč, který měl minulou sezónu skvělou formu. Letos začal hrát, pak se zranil a vrátil se s ještě větší energií. Góly od útočníků nepřicházely, takže je to závan čerstvého vzduchu ruku v ruce s tvrdou prací, ambicemi, prací a úsilím."

„Všichni jsme hladoví a chceme vyhrávat, ale již jsme si vytrpěli více, než bychom měli. Nyní musíme vzhlížet kupředu. Vždy se snažím být fér a dnes jsme mu (Minovi) dali další práci od zápasu Copy. Hraje pro tým a ne pro sebe. Dokud to takto pokračuje, pokusíme se být fér k Santimu a dávat ho do sestavy.“

 „Musíme pokračovat ve vítězstvích, protože to v La Lize potřebujeme. Společně jsme silnější. Myslím si, že tohle je ta správná cesta a my přijedeme na Getafe se záměrem zvítězit,“ pokračoval Marcelino.

„Nevím, jestli to bude bod zlomu. Pokusím se být upřímný, byli jsme trestáni už od samého začátku soutěží. Výkon byl větší, než počet získaných bodů. S výjimkou dvou zápasů, jsme mohli vyhrát zbytek všech ostatních. Dnes jsme měli úspěch, ale před čtyřmi dny jsme měli porazit Gironu.“

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.