The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Maxi Gomez za tři hráče a doplatek?

Maxi Gomez za tři hráče a doplatek?


Nové zprávy přicházející z Pyrenejského poloostrova hovoří o intenzivním jednání mezi Valencií a Celtou Vigo, přičemž předmětem hovorů je uruguayský reprezentační útočník Maxi Gomez. Netopýři spoléhají na to, že sám hráč přestup do Valencie preferuje, leč galicijský klub nechce cenné zboží prodat levně.

Podle programu Ao Contraataque stanice Radio Galega je nyní na stole nová možnost, kterak by se dvaadvacetiletý forvard mohl přesunout do Valencie. Valencia by toho však musela dost obětovat. Do Celty by zamířil Santi Mina, dva další hráči, přičemž jeden by zamířil na přestup a druhý na hostování, a ještě by Netopýři museli doplatit určitou částku. Prezident galicijského celku by si představoval sumu mezi 10 a 15 miliony euro, zatímco Valencia by údajně byla ochotna zaplatit částku nižší než 10 milionů euro. Co se týče hráčů, kteří by do Viga mohli zamířit, tak často je zmiňován například Jorge Saenz. To je mladý stoper, jehož přestup z Tenerife na Mestallu Valencia domluvila během jara. Nyní to však vypadá, že si možná ve valencijském dresu moc nezahraje. Pokud ale skutečně zamíří na přestup do Celty jako součást protihodnoty za Maxi Gomeze, tak by Netopýři do smlouvy rádi zanesli klauzuli o možném zpětném odkupu hráče. Na hostování by pak na Estadio Balaidos mohl zamířit jeden z dua Kang In Lee a Fran Villalba.

Jednání by nyní mohla nabrat opravdu rychlé tempo, neboť Maxi Gomez již teď bude mít dost času na vyřešení své budoucnosti, jelikož Uruguay vypadla na Copa America ve čtvrtfinále s Peru. Gomez však ze šampionátu příliš unavený nebude, neboť během čtyř utkání se na hřiště ani jednou nedostal. Uruguay holt má v útoku kvalitu reprezentovanou jmény jako Luis Suarez, Edinson Cavani či Cristhian Stuani. Ovšem byl to právě hráč Barcelony, kdo v penaltovém rozstřelu s Peru jako jediný minul a poslal tak svůj tým ven z turnaje.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.