The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Vývoj v budoucnosti křídelních hráčů na Mestalle

Vývoj v budoucnosti křídelních hráčů na Mestalle


Na Netopýry čeká opět vysoká frekvence utkáních. Účast ve třech soutěžích může nabídnout osm nebo devět utkáních během jednoho měsíce. Nejvytěžovanějšími zpravidla bývají křídelní hráči, kteří naběhají nejvíce kilometrů. Kdo v příští sezoně bude na těchto postech hrát ve Valencii?

Kolem Guedese a Solera je zatím klid. Spekulace o přestupu Ferrana se už nějaké objevily, ale zatím žádné velké vyjednávaní neproběhlo. Kangin Lee se předvedl na Mistrovství světa hráčů do 20 let, tedy nechá se předpokládat, že se nějací zájemci objeví. Nyní ale nejsledovanější situace jsou okolo jiných hráčů – Cherysheva, Denise Suareze a Rafinhy Alcantara.

Denis Cheryshev strávil poslední rok na hostování ve Valencii. Trenér Marcelino se s ruským fotbalistou znal už z Villarrealu. Hostování končí a Valencia má možnost hráče odkoupit za 7 milionů eur podle předešlé domluvy. Podle medií Villarreal nemá v úmyslu Cherysheva chtít integrovat zpátky, a navíc hráč je pár měsíců už zraněný. Proto se vedení Valencie snaží vyjednat lepší podmínky a podle medií se schyluje k dohodě ve výši 5 milionů eur za trvalý přestup.

Denis Suarez je favoritem trenéra Marcelina, který by rád hráče na Mestalle přivítal. Stejně jako Cheryshev, tak i Denis Suarez hrál pod vedením Marcelina ve Villarrealu. Média píši o tom, že Denis je ochotný snížit svoje platové nároky, ale pořád požaduje více než Rafinha. Údajně generální ředitel Alemany požaduje, aby se Denis vzdal 3 milionů eur ročně (oproti platu v Barceloně), což je pro Denise až příliš moc. Co se týče přestupové sumy, tak Barcelona za hráče požadovala z počátku 20 milionů eur, ale vypadá to, že na těchto nárocích sleví. Do přestupového vyjednávaní se nyní vložila Celta Vigo, ve které Denis Suarez začínal s fotbalem. Celta nabízí za přestup 10 milionů eur a lepší platové podmínky. Bude při rozhodování Suareze důležitější plat nebo budoucí spoluhráči a trenér?

Rafinha Alcantara je favoritem generálního ředitele Alemanyho. Údajně má nižší platové nároky než Denis Suarez a brazilská fotbalovost by se týmu hodila. Marcelino je skeptický z důvodu velké náchylnosti Rafinhy ke zranění. Rafinha za posledních 26 měsíců strávil na marodce přibližně 16 měsíců. Nicméně Denis Suarez skoro celou poslední sezónu také strávil na marodce. Stále není vyloučené, že na Mestallu zamíří oba dva hráči z Barcelony. Rafinha sice může hrát ve středu zálohy, ale také by se mohl stát parťákem Solera na pravé straně zálohy. Cena hráče byla prvotně stanovena na 15 milionů eur, ale Los Che pracuje na nižší ceně. Možná obchod s brankáři Netem a Cillessenem bude mít vliv na slevu při koupi Suareze a Rafinhy.

  • VCF a VIL na svých ofiko webech mají předběžné potvrzení, ale ještě bez přesných čísel. Zatímco AS už píše o 6 mega a plus nějaké bonusy