The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Kapitán bude znovu chybět právě proti Celtě Vigo. Doma bez Pareja Valencia nevyhrála od roku 2014

Kapitán bude znovu chybět právě proti Celtě Vigo. Doma bez Pareja Valencia nevyhrála od roku 2014


Náročný program pokračuje. Velká frekvence utkání může přinést zajímavé sestavy. Vložené ligové utkání do průběhu týdne prodlužuje frekvenci dvou utkání za týden. Od 15. září do 7. října budou Netopýři muset zvládnout odehrát celkem sedm zápasů. V tom středečním se utkají z Celtou Vigo. Zahajovací výkop bude až ve 22:00.

Z valencijského tábora

Neproduktivita Valencie se prodloužila už na tři zápasy. Zhruba za 270 minut herního času nedokázali Netopýři dopravit míč za záda soupeřova brankáře. I tento fakt je jedním z důvodů, proč je Valencia až na 15. místě v tabulce. Nepříjemných pohledem je, že Los Che patři mezi tři ze španělské soutěže, které ještě nedokázaly ani jednou zvítězit. Pocit vítězství už jenom nezažili hráči Valladolidu a Leganes.

Co můžeme s jistotou říci před zápasem je to, že určitě se nebude účastnit Dani Parejo, který si odpykává trest za velmi přísnou červenou kartu. Dále se určitě zápasu nebude účastnit Santi Mina, který kvůli zranění musel odstoupit o poločase v předchozím utkáním. Dobrou zprávou je, že budou připraveni Kondogbia, Wass i Garay pro zítřejší utkání. Všichni tři jmenovaní v úterý trénovali s celou skupinou. Marcelinovi se tak otevírá více možností, jak obsadit střed pole bez Pareja.

První start si už také připsal Coquelin, který se vrátil po vleklém zraněním. Jediným hráčem, který si ještě nepřipsal ani jednu minutu je Toni Lato. V rozhovoru trenér uvedl, že Gaya je ve výborné fyzické kondici a nehrozí u něj zranění. Avšak slíbil, že Lato také konečně dostane příležitost, a to buď už zítra nebo až o víkendovém zápase. No, a na další start určitě čeká Jaume Domenech, který už několik sezón neúspěšně bojuje o více herních příležitostí, které by právě nyní mohly přijít.

Z tábora soupeře

Celta Vigo vstoupila do nového soutěžního ročníku velmi dobře. Průměrná produktivita dvou dosažených branek na zápas je pasuje na 4. místo a dokázali získat dvakrát tolik bodů co Netopýři. Dokonce mohli být po pátém kole na třetím místě, ale to překazil Leonardo Suarez z Valladolidu, který v nastaveném čase srovnal stav na 3:3 a rozdělil body mezi oba týmy.

Ač v předešel ročníku Celta Vigo skončila až na 13. místě byla více produktivní než na 2. místě Atletico Madrid, ale problémem bylo velké množství inkasovaných gólů. V letošní sezóně se znovu daří dvojici Iago Aspas a Maximiliano Gomez, kteří už dohromady nasázeli 7 gólů a jsou velkou hrozbou pro obranu všech soupeřů. Na druhou stranu ani letos se zatím obraně moc nedaří a inkasovala už 8 gólů, což v porovnání s ostatními kluby patří mezi vyšší číslo.

Vzájemné střetnutí

Celta Vigo patři dlouhodobě mezi velmi nepříjemné soupeře, kterého je těžké porazit. V delší historii vzájemných zápasů se drží poměr výher, remíz a proher zhruba na stejné úrovni. V poslední sezóně měla trochu navíc Valencia, která dokázala zvítězit 2:1 na domácím stadionu. Následný odvetný zápas na jaře na hřišti soupeře skončil remízou 1:1.

Zajímavostí je, že ani naposledy nemohl nastoupit Dani Parejo, jelikož si musel odpykávat trest. Ten byl Parejovi udělen za úder loktem do obličeje soupeře v předcházejícím zápase proti Getafe.

Základní informace

Valencia CF – Celta Vigo; 6. kolo La Ligy 2018/2019; středa 26. září 2018 v 22:00

Předpokládané sestavy:

Valencia: Jaume, Gaya, Garay, Murillo, Vezo, Guedes, Wass, Kondogbia, Soler, Rodrigo, Gameiro
Celta Vigo: Alvarez, Alonso, Aruajo, Roncaglia, Mallo, Lobotka, Yokuslu, Sisto, Boufal, Aspas, Gomez

Nejen tento zápas můžete sledovat formou textového online přenosu na www.onlajny.com.
Preview dalších ligových zápasů a informace z La Ligy najdete také na www.spanelskyfotbal.cz.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.