The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

OFICIÁLNĚ: Montoyu nakonec získal Brighton

OFICIÁLNĚ: Montoyu nakonec získal Brighton


Nakonec je Brighton & Hove Albion týmem, který získal formou trvalého přestupu obránce Valencie Martína Montoyu. Tento fakt již oficiálně na svém webu potvrdily oba kluby.

Ačkoliv ani jeden z klubů ve svém vyjádření neuvedl částku a podmínky přestupu. Španělské deníky však informují o částce 7 milionů eur.

Jelikož dnes v 18:00 končilo přestupové období pro anglickou Premier League, požádal Brighton vedení ligy o výjimku a prodloužení okna pro tento přestup do 20:00, aby stihla být dokončena veškerá dokumentace k přestupu.

„Martínův rodokmen je perfektní a já jsem potěšen, že jsme byli schopni přidat do našeho týmu hráče takové reputace. Není pochyb o tom, že zlepší naše možnosti na pravém kraji obrany,“ řekl k nové posile kouč anglického týmu Chris Hughton.

„Získal ve Španělsku  několikero ocenění a většinu své kariéry odehrál v La Lize na nejvyšší úrovni. Má dostatek zkušeností a ve 27 letech má dobrý věk a já se těším, až s ním budu pracovat,“ dodal.

Montoya se v novém působišti upíše na 4 roky a potká se tam rovněž se svým bývalým spoluhráčem, brankářem Ryanem.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.