Real Madrid si snadno poradil s Valencií

Valencia byla v neděli pro Real Madrid snadným soustem. V první půli skórovali Benzema a Kroos. Valencia však poprvé vystřelila až v druhé půli, což hovoří za vše. Domácí si stav pohlídali a utkání tak skončilo 2:0.

V 9. minutě zaskočil Casemiro gólmana Jaumeho přízemní střelou ze střední vzdálenosti. Brankář Netopýrů špatně odhadl směr střely a nakonec tak musel situaci zachránit zákrokem nohou.

Ve 12. minutě už se domácím zadařilo, když Benzema zamířil přesně do dolního rohu branky a Jaumemu nezbylo, než lovit míč ze sítě – 1:0.

Real Madrid hrál s klidem a do ničeho Netopýry nepouštěl. Ve 28. minutě ale museli domácí pro zranění střídat Daniho Carvajala, a tak se na plac dostal Lucas Vazquez.

Ve 39. minutě měl další šanci na skórování po krátkém centru do vápna Benzema, ale hlavičkou poslal míč nad břevno.

O minutu později z kraje vápna napálil míč k tyči Modric, ale Jaume pozorně vyboxoval míč.

Do konce poločasu domácí nakonec i podruhé skórovali. Ve 42. minutě  po kombinaci ve vápně dostal míč přímo na nohu Kroos a pohotově vypálil do dolního rohu, na což už Jaume nestihl zareagovat.

Do druhého poločasu Los Ché poslali Gameira a Musaha, zatímco Guedes s Vallejem byli staženi ze hry.

V 54. minutě se odhodlal ke střele Maxi, ale Courtouis předvedl pohotový zákrok skokem. Pro Valencii to byla první střela v utkání.

Jakékoliv naděje hostí pohřbil v 61. minutě. Dlouhý nákop na křídlo zatáhnul do vápna Vinicius, a pak nahrál před branku volnému Mendymu, jenž poslal míč do dolního rohu. Jenže naděje Netopýrů pohřbil pouze na několik desítek sekund, než rozhodl VAR, že Mendy měl nohu v těsném ofsajdu. Gól byl anulován.

Valencia ihned provedla další střídání. Wass a Soler šli do kabin, zatímco na plac zamířili Kangin Lee a Oliva.

V 75. minutě zaskočil střelou z velmi ostrého úhlu Benzema, ale Jaume nakonec míč zneškodnil. Ještě v téže minutě páli po zemi z dálky Arribas, ale pro gólmana to byla snadná střela.

V 78. minutě Benzema z levého okraje vápna vyslal míč do změti hráčů Valencie, kam ale se správným načasováním naběhl Mendy, jenže ve slibné šanci ztratil při střele stabilitu, a tak gólmanovi Jaumemu spíše přihrál.

V 83. minutě se na hřiště v rámci posledního střídání dostal Cutrone, jenž v útoku vystřídal Maxi Gomeze.

Zápas už se dohrál bez velkého drama a Real Madrid si tak hladce dokráčel pro výhru 2:0.

Jaume 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Correia 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Paulista 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (1 hlas)
Ferro 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Gayá 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Racic 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
SolerLein 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Guedes 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Wass 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Maxi 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Vallejo 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Oliva 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Musah 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Cutrone 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Gameiro 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Kangin Lee 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)

• *1* predviedla opätovne z jeden z odovzdaných výkonov na trávniku. Zvyčajne sa *1* vyhecuje a silný protivník bude musieť o body tvrdo bojovať až do posledných sekúnd alebo sa obávať do konca zápasu o výsledok. Včerajší zápas *38* nie je tento príklad *3*