The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Wass: Nejdůležitější je vítězství, ale i gól potěší

Wass: Nejdůležitější je vítězství, ale i gól potěší


Dánský záložník Daniel Wass sice v sobotu proti Evertonu odehrál pouze druhý poločas, ale pod výslednou podobu skóre se podepsal vítězným gólem Netopýrů. Ještě více se možná podepsal do myslí valencijských fanoušků, neboť skóroval výstavní ranou po vybojovaném míči na dvojici soupeřů.

Wass se podobně jako další letní posily sžívá víc a víc s týmem, většinu svého času proti Evertonu odehrál na levém kraji zálohy. V tomto prostoru využil zaváhání dvojice soupeřů, zabral si míč pro sebe, uvolnil se na střed a nechytatelnou ranou překonal domácího gólmana. Není divu, že o něho byl po utkání mezi reportéry zájem. „Jsem šťastný za gól a za povedený zápas. Nejdůležitější je samozřejmě vítězství týmu, ale dokázat se gólově prosadit je také moc pěkné. Everton byl velmi silný soupeř, ale my jsme hráli skvělý fotbal a vítězství je důležité, abychom získali potřebnou sebedůvěru do sezóny,“ zhodnotil stručně utkání dánský záložník, který se ke konci zápasu přesunul pro změnu na pravý kraj zálohy.

Plavovlasý Dán si tak v novém působišti otevřel gólový účet. Kromě fyzické síly a všestrannosti je i schopnost skórovat u devětadvacetiletého Wasse cenným faktorem. Když vidí volný prostor, neváhá vystřelit, což je ctnost, která mu v posledních pěti letech zajistila průměrně sedm gólů za sezónu. Střelecky nejlepší jedenáctigólovou sezónu prožil během ročníku 2013/2014 za Evian v Ligue 1. S jeho příchodem na Mestallu by mohl vzrůst počet valencijských gólů zpoza velkého vápna, neboť většinu gólů zaznamenal právě ze střední vzdálenosti přímo ze hry nebo formou využití volných přímých kopů.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.