Ilaix Moriba: „Máme jeden bod, ale to nestačí“

Ilaix Moriba nastúpil proti Espanyolu ako hráč základnej zostavy Valencie CF. Po remíze ponúkol stredopoliar krátky rozhovor pre klubové médium VCF Media, v ktorom rozobral dnešnú hru a zároveň okomentoval vyrovnávajúci gól Eraya Cömerta na 2:2.

Jeden bod je málo:

Vidíme to každý deň na tréningu. Zaslúžili sme si vyhrať v tento zápas. Musíme si nasadiť mentalitu, že musíme zvíťaziť. Máme jeden bod, ale to nestačí. Valencianizmus si zaslúži, aby sme vyhrali.

Škoda šancí v prvom polčase:

Podarilo sa nám získať remízu. Futbal nám dal to šťastie, ktoré nám vzalo v prvom polčase, v ktorom sme nevyužili tri veľmi jasné šance. Zaslúžili sme si vyhrať a odchádzame so sklonenými hlavami.

Tím dáva do toho všetko:

Prišli sme s mentalitou víťazstva. Stálo to za to vyhrať, ale musíme byť šťastní, pretože tím ukázal, že nebude ľahké nás poraziť. Dali sme do toho všetko a to je dôležité, aby žiadnemu hráčovi nezostal pocit, že nedal do toho všetko.

Cömertov gól:

Bol na lavičke, ale keď strelil gól, tak dal nám dodal energiu. Ak by hra trvala ďalších päť minút, tak by sme strelili ešte jeden gól.