Hugo Duro: „Mali sme to šťastie, že sme strelili góly skôr a hra bola na dobrej ceste“

Hugo Duro sa nečakane rýchlo vrátil na ihrisko po prekonaní svojich fyzických problémov a urobil to najlepším možným spôsobom. Ako striedajúci hráč v prvom polčase sa podieľal na výsledku vo forme gólu Valencie proti Getafe v pomere 5:1. Hrotový útočník analyzoval priebeh duelu pre klubové médium VCF Media.

Sebadôvera

Hrali sme dobre, ale bolo dôležité získať tri body, čo je to, čo sa počíta. Toto víťazstvo nám pomáha mať väčšiu sebadôveru. Najmä pre vyššie uvedených ľudí.

Dobrý začiatok

Myslím si, že všetky štyri zápasy sme začali dobre. Mali sme to šťastie, že sme strelili góly skôr a hra bola na dobrej ceste.

Ambície:

Je zrejmé, že hra je veľmi dlhá a v každom hraní sa môže všeličo zmeniť. Tréner nás vrchole hecoval, aby sme nepovolili.

Späť na trávniku:

Už som sa na to tešil. Prvá hra, ktorú som opustil kvôli nepohodliu, tak trvala len desať minút.

3000 gól na Mestelli:

Je to náhoda. Dúfajme, že príde oveľa viac.

Latov gól:

Aj keď hrá ako obranca, tak na tréningov strieľa veľa gólov. Zakaždým, keď strelí gól, necháme sa nabudiť. Dnes, keď strelil gól, tak som si položil ruky na hlavu. Som za neho veľmi šťastný.