Cristiano Piccini: „Máme šesť zápasov bez prehry, ale remízy sú málo, pretože chceme pridať tri body z troch“

Cristiano Piccini poskytol krátky rozhovor pre Movistar+, v ktorom zhodnotil priebeh zápasu medzi Valenciou a Elche. Pravý bek sa dostal na ihrisko ešte v prvom polčase a to kvôli nútenému striedaniu Toniho Lata.

Okrem iného rozhodol Piccini svojou strelou v 86. minúte zápasu o výhre Valencie nad Elche v pomere 2:1 a posunu klubu na 7. miesto v tabuľke, pričom Netopiere môže predbehnúť a odsunúť na 8. miesto iba katalánska FC Barcelona.

Pocity:

Všetko sa stáva oveľa krajším po tom, čím som si prešiel, aby som mohol potom streliť gól na našom štadióne, s našimi ľuďmi, s manželkou a dcérou na tribúnach. Po týchto dva a pol roka to je neuveriteľné.

Zápas:

Bol to trochu zvláštny zápas. Mali sme veľa šancí. Dostávali sme sa dopredu a dokázali sme skórovať aj druhýkrát, ale je ťažké vyhrať, pretože liga je veľmi konkurencieschopná.

Jasper Cillessen:

Jasper nás zachránil dvoma zákrokmi. Je to luxus mať takého brankára ako je on. Je to veľmi viditeľné a hlavne, ak je fit.

Pohárová Európa:

Je to naším cieľom, ale musíme ísť od zápasu k zápasu. Máme šesť zápasov bez prehry, ale remízy sú málo, pretože chceme pridať tri body z troch.