Nulový výkon, nulové skóre

Valencia vyvázla z předměstí Madridu s jedním bodem. V sobotu večer proti Getafe nedokázali Netopýři směrem dopředu vymyslet prakticky nic, naopak soupeř pálil většinou mimo branku. Padnul sice jeden gól po obrovské hrubce Mamardašviliho. Branka byla ale skrze VAR odvolána. Utkání tak skončilo bez branek.

Úvod zápasu byl dost neatraktivní. Trochu to chtěl v 15. minutě zvrátit Maksimovic, ale domácí záložník vypálil po zemi z dálky přímo na gólmana Netopýrů.

Ve 22. minutě byl v lepší pozici Armabarri, jenž pálil z úhlu, ale také přímo do rukavic Mamardašviliho.

Zajímavou šanci měl v úvodu 26. minuty Foulquier, kdy po centru Bryana se míč odrazil na kraj vápna, ale hostující obránce ve volné pozici vypálil míč vysoko na tribuny.

Ještě lepší pozici měl o 10 minut později Bryan Gil, jemuž „namazal“ ve vápně Vazquez, ale volný záložník poslal míč mimo zadní tyč. Nic zajímavějšího už první dějství nenabídlo.

V 56. minutě se prosmýkl mezi několika hráči Foulquier a následně z ostrého úhlu prověřil gólmana. Krátce poté stáhnul hostující kouč Hugo Dura a nasadil Maxi Gomeze.

V 68. minutě pálil z okraje vápna Aleňa, ale přímo do náruče hostujícího brankáře.

V 71. minutě Paulista posílal malou domů Mamardašvilimu, a ten napálil míč při odkopu do před ním stojícího Mayorala, od nějž míč putoval do branky. Školácká chyba dala dočasné vedení domácím, které krátce poté odvolal VAR poté, co zjistil, že míč se odrazil od ruky Mayorala.

Na konci 75. minuty Netopýři stáhli Gila a na plac nastoupil Moriba.

V 83. minutě Unal zpracoval nákop do vápna Valencie a sklepnul jej pod sebe na volného Rodrigueze, ale ten pálil nad břevno.

V 90. minutě zamířili do hry Račič, Costa a André. Na střídačku zamířili Guillamon, Guedes a Vazquez.

V 91. minutě pálil zpoza vápna nad břevno Mayoral. Sudí nastavil 9 minut.

V úvodu 96. minuty po centru z přímého kopu hlavičkoval Mitrovic jen těsně vedle branky Valencie. Zbytek utkání už se dohrál za stavu 0:0.

Mamardashvili 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (1 hlas)
Foulquier 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Diakhaby 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Alderete 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Paulista 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
J. Vázquez 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Guillamon 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Soler 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Duro 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Gil 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Guedes 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Maxi 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Moriba 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Costa 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (0 hlasů)
Marcos André 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (0 hlasů)
Račič 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (0 hlasů)

• Kde sa vytratilo to čaro, ktoré *1* mala v posledných troch zápasoch? *10* Je pekné, že majú ďalšie čisté konto, ale na futbal sa nedalo pozerať *38* Žiadne nasadenie, iskra, vášeň alebo len námaha a chcenie, česť výnimkám a svetlým chvíľkam *14* Keby *1* prehrala, tak len zaslúžene. Takto sa body pre pohárovú Európu nezbierajú *2* K tomu nebola maródka v červených číslach, takže to hráči jednoducho odflákli *25*