Sevilla v závěru vybojovala výhru

Valencia odehrála se Sevillou vyrovnané utkání a když už to vypadalo, že se oba týmy rozejdou bezbrankovou remízou, rozhodnul o výhře Sevilly pěknou ranou Suso.

V úvodu 4. minuty se do první akce dostal Jordán, k němuž se před vápno Valencie odrazil míč, jenž si následně srovnal na razantní střelu, kterou ale vyslal nad břevno. O čtyři minuty později pálil nůžkami z voleje Ocampos, ale střela mu absolutně nesedla.

V 10. minutě si srovnal míč ve vápně na střelu z úhlu Suso, ale jeho přízemní ráně chyběly decimetry, aby skončila v dolním rohu Jaumeho branky.

V úvodu utkání si při vzdušném souboji přivodil zranění v oblasti bederní páteře Paulista. S bolestmi nakonec zkusil hrát až do 17. minuty, kdy si řekl o střídání a na hřiště tak zamířil Molina.

Ve 29. minutě dostal míč ke značce pokutového kopu De Jong, ale v poslední chvíli mu míč vypíchnul Molina. O minutu později už se dostal ke střele z kraje vápna jeho kolega Suso, ale branku přestřelil.

Až v úvodu 35. minuty Valencia poprvé provětrala brankáře Bona. Už to vypadalo, že Jason přetáhnul centr z pravého křídla, ale míč dolétl až za zadní tyč, kde byl volný Gayá, jenž z voleje okamžitě tvrdě pálil, avšak přímo do rukavic hostujícího brankáře.

Valencia se v následujících minutách trochu vzpamatovala a spíše ona podnikala výpady na polovinu soupeře, ale až v poslední minutě nastavení z toho byla pořádná šance, když ve vápně pálil volný Čeryšev, ale Bono opět vychytal.

V úvodu druhé půle pálil z přímého kopu z úhlu Oscar Rodriguez, ale Jaume včas vyboxoval míč směřující pod břevno.

V 53. minutě dotáhnul míč až do vápna Sevilly Guedes a ačkoliv byl odstaven od míče, k meruně se dostal dále Čeryšev, jenž z otočky vypálil do dolního rohu, jenže Bono předvedl exkluzivní zákrok a svůj tým opět zachránil.

Následovala trochu klidnější pasáž, kterou ukončil v 63. minutě Guedes, jenž si řekl o přihrávku před vápno soupeře a poté vypálil přímo do náruče Bona.

Následovalo několik minut, kdy Sevilla okupovala branku Valencie, ale jediné, co z toho vzešlo, byla střela Nesyriho z voleje, jenž skončila na tribunách.

V 69. minutě stáhli domácí ze hry Gayu a Čeryševa a  do hry poslali Musaha s Blancem.

V úvodu 74. minutě Mangala trochu zaspal a nechal u malého vápna Acuňu, jenž po centru zakončoval hlavou jen těsně vedle branky! Převaha Sevilly pokračovala. O chvíli později byl v podobné šanci Nesyri, ale jeho razantní hlavičku vyrazil pohotovým zákrokem nohou Jaume.

V 81. minutě už se Seville zadařilo. Dlouhý míč na polovinu soupeře při protiútoku dosprintoval Suso, nechal se doběhnout obránci, potáhnul míč do prostoru a zpoza vápna vypálil technickou střelu k tyči, na kterou Jaume nedosáhnul – 0:1.

Valencia se rozhodla v 84. minutě reagovat střídáním a na plac vyslala Valleja, zatímco do kabin zamířil Mangala.

Pojistkou v úvodu nastavení pohrdl Munir, když mu hlavou srazil spoluhráč míč na zadní tyč a on zblízka minul odkrytou branku.

Jaume 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (1 hlas)
Mangala 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (1 hlas)