The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Rodrigo dnes netrénoval a je blízko odchodu do Atletica Madrid

Rodrigo dnes netrénoval a je blízko odchodu do Atletica Madrid


Konec Rodriga Morena na Mestalle je zřejmě blíž, než si leckdo dokázal představit. Vždyť i trenér Marcelino po víkendovém utkání Trofeo Naranja prohlásil, že si myslí, že španělský reprezentační útočník zůstane s Netopýry. Leč trenér míní a přestupový trh mění.

Rodrigo dnes v Paterně nechyběl, ale zatímco jeho spoluhráči mířili na dopolední trénink, tak on se dle serveru PlazaDeportivo.com s nimi a s dalšími zaměstnanci klubu jen rozloučil a následně se vypravil do Madridu, kde by se měl dokončit jeho přestup do tamního Atletica. Vlastník klubu Peter Lim totiž údajně souhlasil s nabídkou madridského klubu ve výši 60 milionů eur, přičemž však není známo, jakou část této sumy by tvořila pevná částka za přestup a kolik by připadlo na výkonnostní bonusy. Připomeňme, že hráčova výkupní klauzule je výše 120 milionů eur, což však klubu očividně nijak nebránilo Rodriga poslat do týmu rivala za cenu poloviční. Oficiálně přestup zatím potvrzen není a Rodrigo se při odjezdu z Paterny nijak nevyjádřil. Dopoledne byl v Paterně i generální ředitel Los Che Mateu Alemany, který však na otázku čekajících novinářů ohledně přestupu Rodriga do Atletica Madrid odpověděl, že důležitá zpráva u hráčově budoucnosti bude zveřejněna během dopoledne. Ovšem prozatím klub žádné bližší informace neuvolnil.

Valencia se tak zbavuje jednoho ze svých klíčových mužů posledních let tři dny před startem nové sezóny a necelé tři týdny před koncem letního přestupového období. Na hledání náhrady tak není mnoho času, třebaže Valencia samozřejmě nějaké alternativy má. Ostatně o přestupu Rodriga se spekulovalo hned po konci uplynulé sezóny, takže se Netopýři na jeho případný odchod chystali. Teď je ale jiná situace, především je málo času na vyjednávání s případnými posilami i s jejich stávajícími zaměstnavateli.

V našem dnešním ranním článku jsme vás informovali, že by Rodriga na Mestalle mohl nahradit například Willian Jose z Realu Sociedad, který se na Mestalle o víkendu představí v každém případě, neboť právě baskický celek je soupeřem Netopýrů na startu nové ligové sezóny. V minulých dnech pak španělská média ráda spekulovala, že by v případě Rodrigova odchodu mohl do Valencie zamířit Florian Thauvin, což je produktivní pravý záložník Olympique Marseille. Server ElDemarque.com pak dnes jako alternativy za Rodriga dále uvádí například Mariana Diaze z Realu Madrid, Andre Silvu z AC Milan, Timo Wernera z Lipska či Borju Iglesiase z Espanyolu Barcelona. Nedávno byla rovněž zmiňována možnost, že by Rodrigo zamířil do Atletica Madrid a opačným směrem by se vydal Angel Correa s finančním doplatkem, ale dnes tuto možnost žádná média neuvádějí. Za Rodriga tak do Valencie nejspíš poputuje z Atletica pouze finanční obnos výše 60 milionů eur.

  • Rodrigo mi bude chybět, ale 60 mega je ranec, který se těžko odmítá *30* Navíc mi přijde, že jeho výkonnost už výš nepůjde, už tahle sezóna byla slabší než ta předchozí z jeho strany. Takže odchází asi v pravý čas. Ale dokážeme za tyhle peníze přivést adekvátní náhradu? Obávám se, že celých 60 mega na posilu nedáme ani náhodou a přivedeme někoho za 30 mega max. *7* Mně se líbí z nabízených možností Timo Werner, ale nějak si nedokážu představit německého útočníka v La Lize *9* Navíc si myslím, že Timo bude z vybraných posil ten nejdražší *37* Nejméně bych si z nabízených posil přál Silvu a Diaze

  • Bez Rodriga je šance na top 4 přímo bez šance. Vždyť v poslední sezoně jsme museli čekat 37kol na 4. místo. Náhrady za Rodriga jako jsou Thauvin nebo Mariano Diaz jsou příšerné.*38**38* Thauvin není dobrý hráč a to, že má nějaké čísla v jejich lize má asi takovou váhu jako jsou čísla Kangy v naší lize... Největší hloupost nakupovat francouzské hráče z Francie. Ještě k přestupové částce tak 60mega je směšných když výstupní je 120.*30**30* Určitě z toho šlo vytěžit mnohem víc. Jen tak mimochodem Thauvin má každou chvíli něco s kotníkem, takže vážně super kandidát na přestup....

  • Thauvin v poslednich 3 sezonach jenom v lize - 33, 35, 38 zapasu ... vubec bych se nejakych kotniku nebal... navic v nich dal 53golu.. porovnej to s Rodrigovyma statistikama ktere zminuju v komentari dole...

  • Nejdřív Santi a teď Rodrigo.. Tohle nebude moje oblíbený přestupový období*15*

  • V odpovědi na: Sanchez

    Rodrigovi se u nas povedla v podstate jenom jedna sezona z 5. sezon...dohromady ma 145zapasu v lize, ve kterych dal 34 golu (slabota)...takze pokud za nej nekdo da 60m, at si klidne jde ...

  • Timo Werner jediná přijatelná náhrada za Rodriga. Tak snad Peter Lim nebude sedět na penězích a zamyslí se, protože Thauvin není náhrada. A když nepřijde Timo Werner tak snad přijde aspoň Dani Olmo než nám ho někdo vyfoukne.