The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Rodriga by mohl nahradit Willian José

Rodriga by mohl nahradit Willian José


O služby valencijského útočníka Rodriga Morena se v posledních dnech intenzivně zajímá Atlético Madrid. Netopýři za svého střelce požadují 60 milionů eur a jako případná náhrada by se jevil Willan José z Realu Sociedad.

Aktuálně se hovoří o tom, že pokud chce Atlético koupit Rodriga, bude muset nejdříve najít dost peněz na tuto transakci. Proto shání kupce pro svého současného útočníka Ángela Correu.

Na svět také vypluly spekulace, že Atlético nabídne výměnu – Correu a Rodriga, a to i s menším doplatkem. Zatím to však vypadá, že Netopýři nebudou chtít na tento kšeft přistoupit a Atlético tak musí hledat kupce pro Correu dál. Spekuluje se o tom, že o Correu má zájem AC Milán a pokud by došlo k uskutečnění takového přestupu, pak by Atlético již mělo podstatnou část financí na koupi Rodriga z Valencie.

Atlético však není údajně samo v zájmu o útočníka Netopýrů. Nejmenovaný Anglický klub již prý za Rodriga nabídnul 60 milionů eur.

Ať už by tohoto hráče koupil kdokoliv, ve Valencii již mají připraveny možnosti, kdo by jej mohl nahradit.

Již dříve padlo pár jmen, jako Borja Iglesias, či Fernando Llorente. Tím nejzajímavějším a nejaktuálnějším jménem je ale někdo jiný – Willian José z Realu Sociedad.

Útočník Baskického týmu, který letos oslaví 28. narozeniny, si připsal v uplynulém ročníku La Ligy celkem 11 vstřelených gólů ve 31 utkáních s průměrem 216 minut na gól.

Vedení Valencie se domnívá, že by Willian mohl vyjít klubovou pokladnu na 30 milionů eur, plus 10 milionů v případných variabilních bonusech.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.