The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Valencia hledá čtvrtého stopera, novým kandidátem je Mangala

Valencia hledá čtvrtého stopera, novým kandidátem je Mangala


Hledání nových posil stále pokračuje. Valencia momentálně disponuje třemi důvěryhodnými stopery. Na soupisce momentálně nalezneme Gabriela Paulistu, Mouctara Diakhabyho a Ezequiel Garaye. Trenér Marcelino bude potřebovat pro nastávající novou sezonu čtyři zkušené stopery, proto vedení Valencie se snaží dojednat hráče pro tento post.

Předsezonní přípravy se zúčastnil i stoper Javi Jimmenez z rezervního celku, který si stále místo v hlavním týmu Valencie stále nevybojoval. Proto Valencie shání dalšího zkušeného stopera u jiných klubů. Už dříve se mluvilo o možném návratu Nicolase Otamendiho, ale k vážnějšímu jednání zatím nedošlo. Nyní se objevuje nové jméno, které je pro fanoušky Netopýrů známe.

Jedná se o Eliaquima Mangalu, který v sezóně 2016/2017 hostoval na Mestalle. Mangala a Otamendi mají společného to, že oba hráči většinu své fotbalové kariery strávili FC Portu nebo Manchesteru City a krátce pobyli také ve Valencii.

Poté, co se Mangala vrátil z hostování z Valencie, tak se v Manchesteru City nedokázal prosadit. Proto odešel hostovat do Evertonu, kde odehrál pouze dvě utkání, jelikož ve druhém utkání se Mangala ošklivě zranil. Od té doby žádné další utkání neodehrál. Podle serveru Goal už Los Che podalo na stůl nabídku ve výší 11 milionů eur za trvalý přestup osmadvacetiletého obránce.

Mangala má podepsanou smlouvu už pouze na jeden rok a Citizens s jeho dalšími službami nepočítají. Z tohoto důvodu se Mangala jeví jako ideální cíl, jelikož vedení Manchesteru City bude hráče chtít prodat před skončením smlouvy a zabránit tak volnému odchodu hráče v příštím létě.

  • Otázka jak se dokáže vrátit po zranění, ale jinak na něj vzpomínám celkem dobře. Určitě patřil k tomu lepšímu v té nepodařené sezoně.