The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Valverde pomýšlí nad Parejem, kdežto Marcelino nad Denisem Suarezem

Valverde pomýšlí nad Parejem, kdežto Marcelino nad Denisem Suarezem


Jak už je tomu zvykem, ani letos se nevyhneme spekulacím o tom, že by Valencii mohl opustit kapitán Dani Parejo. Poté co předvedla Valencia dobrý ligový finish a ve finale poháru Copa del Rey Netopýři porazili Barcelonou, tak se hráči dostali vice do podvědomí ostatních klubů před otevřením přestupového okna.

Současný trenér Barcelony Ernesto Valverde měl s Dani Parejem vždycky dobré vztahy. Už několikrát dříve se mluvilo o tom, že by Dani Parejo mohl přestoupit právě do Barcelony. Valverde se ke koučovaní Barcelony dostal v létě roku 2017, ale zatím Pareja v Katalánsku nepřivítal.

Parejo letos oslavil už třicáté narozeniny a je služebně nejstarším hráčem Valencie, za kterou již odehrál dlouhých osm sezón. Smlouvu u Netopýrů má podepsanou ještě na další tři roky, tedy do léta roku 2022. Smlouvu podepsal letos v zimě, ale nedošlo k navýšení výkupní klauzule. Ta zůstala na stejné hodnotě, která činní 50 milionů eur.

Pokud Barcelona nebo jiný tým předloží na stůl 50 milionů eur, bude pouze na rozhodnutí Pareja, jestli chce přestup uskutečnit. Valverde nemá v Barceloně nyní silné postavení a podle deníku SUPER žádá vedení klubu, aby mu umožnilo si letní přestupy řídit pouze podle vlastního uvážení. Pokud by takové svolení dostal, pravděpodobně by se zacílil na získaní Pareja.

Na druhou stranu deník Marca píše o tom, že Valencia si domluvila na příští týden zasedání s představiteli Barcelony, kde by tématem měl být Denis Suarez. Údajně Denis Suarez se stal favorizovaným hráčem trenéra Marcelina. Jedná se o středového záložníka, takže by se teoreticky mohlo jednat o obchod, který by měl určitou souvislost třeba i s přestupem Pareja.

Poslední sezónu pětadvacetiletý Denis Suarez strávil na hostování v Arsenalu, kde moc zápasu neodehrál i z důvodu delšího zranění. Valverde s Denisem Suarezem pro další sezónu nepočítá a Barcelona je otevřená nabídkám. Valencia není sama, která o nákupu přemýšlí. Zájem projevilo také Atletico Madrid, Neapol nebo Borussia Dortmund.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.