The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Valencia plánuje zpeněžit Rodriga

Valencia plánuje zpeněžit Rodriga


Valencia se poohlíží po finanční stabilizaci před nadcházející sezónou a k tomu jim má pomoci prodej útočníka Rodriga Morena.

Los Che musí do 30 června získat příjem 42 milionů eur, aby dosáhli rozpočtu stanoveného pro tuto sezónu a pokud má přijít na prodej hráčů s nejvyšší hodnotou, je právě útočník Rodrigo na vrcholu pomyslného seznamu.

Prakticky se jedná o podobný obchod, jaký Valencia učinila v červnu minulého roku s Juventusem, kam prodala za 40,4 milionů eur svého obránce Joaa Cancela. Valencia semozřejmě bude chtít z prodeje Rodriga vytěžit vice.

Útočník Netopýrů má smlouvu do roku 2022, jejíž součástí je výkupní klauzule o výši 120 milionů eur. Minulé léto byl majitel klubu Peter Lim ochoten naslouchat nabídkám okolo 60 milionů eur za tohoto útočníka, zatímco trenér Marcelino preferoval udržet hráče, ale rozhodnutí klubu akceptoval. Rodrigo nakonec zůstal i pro další sezónu, kterou nyní zakončil ziskem trofeje Copa del Rey.

Valencia nyní bude naslouchat nabídkám v rozmezí 50 až 60 milionů eur, zatímco před veřejností budou trvat na složení výkupní klauzule. Ve věku 28 let patří Rodrigo mezi nejhodnotnější členy týmu.

Samotný útočník naznačil v pondělí v emocionálním příspěvku na síti Instagram, že pokud odejde, bude tomu za dobrých podmínek.

Španělsko nebo Itálie?

Minulý rok se údajně o Rodriga zajímali Neapol a Bayern Mnichov. Právě první jmenovaný klub stale patří mezi možnosti I toto léto. A jelikož z Atlética Madrid odchází Antoine Griezmann, může být ve hře I přestup Rodriga právě tam.

 • Takže Zaza zpět? *16*

 • Zaza, ne prosím. Nicméně, když prodáme Rodriga, kde najdeme adekvátní náhradu zdarma?

 • Za mě taky: "Né Zazu, né, prosím Zazu, né" *14* Pokud mě ale pamět neklame, tak Zaza odešel na hostování za 2 miliony, a pokud ho budou chtít, tak za přestup dalších 12 milionů. Takže radši za 14 milionu koupit někoho jiného než Zazu :D

 • To snad ne... Snad zůstane *17*

 • Na spanelskyfotbal.cz pisou ze se chysta AS Rim nabidnout 70m Eur...vzhledem k tomu ze se mu zatim povedla vlastne jenom jedna sezona - bral bych to

 • No ak je to pravda tak by sme boli blbý aby sme ho za 70 nepredali, on sice dríč je obrovský, no ale aj dobrý spalovač šancí, a v tejto sezone okrem toho že makal , tak bol čo sa týka koncovky tragický.
  Treba ten utok troška obmeniť.
  No na druhu stranu pred sezonou som si hovoril že útok máme neskutočný a sklamali ma všetci 4 , naopak som si myslel že budeme trpieť na zálohe, ale tam to šlo.
  Inak Vale má už druhým rokom aj štastie, že sa nezranil Parejo, tam je naša achilova pata, ak sa zraní, sme docela v prdeli *12*