The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

OFICIÁLNĚ: Obranu Los Che v létě posílí Jorge Saenz

OFICIÁLNĚ: Obranu Los Che v létě posílí Jorge Saenz


Odchovanec CD Tenerife Jorge Saenz bude od léta pokračovat ve své kariéře na Mestalle, všechny zúčastněné strany včera uzavřely konečnou dohodu. Tuto sezónu dohraje dvaadvacetiletý stoper Saenz v druholigovém Tenerife, na Mestalle pak bude smluvně vázán až do roku 2024.

Jorge Saenz de Miera Colmeiro již má na kontě více než 100 oficiálních zápasů za první tým Tenerife, většinu v Segunda Division a několik zápasů v Copa del Rey. V této sezóně odehrál 23 druholigových utkání (ve kterých vstřelil 3 góly) a 1 zápas domácí pohárové soutěže. Jedná se o jednu z klíčových postav sestavy Tenerife a v ostrovním klubu tak jsou spokojeni, že budou moct jeho služeb využívat až do konce sezóny. K Valencii se španělský reprezentant věkové kategorie U21 připojí 1. července 2019, přičemž východošpanělský klub bude vlastnit 50 % jeho hráčských práv. Na kolik Valencii hráčův přestup vyjde, to oficiálně sděleno nebylo. Dle dřívějších spekulací v médiích by Los Che měli Tenerife zaplatit zhruba 2 miliony eur, ale tuto skutečnost možná ovlivnil fakt, že Netopýři nebudou vlastnit všechna hráčská práva na mladého stopera.

Valencia tak před letošním létem kráčí cestou získávání mladých hráčů daleko v předstihu před otevřením letního přestupového okna. Před Jorge Saenzem (22 let) již byly oficiálně oznámeny letní příchody Manu Valleja (22 let) z Cadizu a Salvy Ruize (23 let), který v současné době nastupuje za Mallorcu. Další posilou by se pak měl stát Jason (24 let) z Levante, kterému u městského rivala Los Che končí smlouva a na Mestallu by tak přišel zadarmo. Tento přestup však ještě nebyl oficiálně potvrzen.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.