The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Llorente na cestě do Valencie?

Llorente na cestě do Valencie?


Bývalý reprezentační útočník Fernando Llorente se po středečním utkání Ligy mistrů, kde mimochodem vstřelil gól do sítě Borussie Dortmund a pečetil tak výhru Spurs v prvním osmifinálovém utkání 3:0, vyjádřil ke své budoucnosti takto: „Chtěl bych se v létě vrátit do Španělska, ale ne do Bilbaa, táhne mě to na jih.“ Netopýři se v zimním přestupovém okně intenzivně snažili získat do svých řad útočníka na místo odcházejícího Michyho Batshuayie. Mezi jmény, která se v zimě skloňovala mělo být i jméno urostlého rodáka z Pamplony. Vše mělo být na dobré cestě, ale zranění ofenzivní hvězdy Tottenhamu Harryho Kanea zmařilo plány Los Che. Trenér Mauricio Pochettino prý transferu vystavil stopku právě kvůli zranění ofenzivní hvězdy Spurs.

Llorentemu v létě končí kontrakt v Londýnském klubu a do Valencie by se tak mohl přesunout zdarma. Netopýři však v poslední den přestupního okna přivedli na pozici útočníka Rubéna Sobrina z Deportiva Alavés a je otázkou zda-li boudou mít o Llorenteho i nadále zájem. Jisté je, že pokud by si chtěl bývalý Španělský reprezentační útočník zahrát na jihu Španělska, musel by výrazně slevit ze svých platových požadavků, protože v silách Los Che určitě nebude platit hráči podobný plat jako pobírá v Anglii. Zájem o hráče údajně projevila také Sevilla. V právě probíhající sezóně Llorente naskočil napříč soutěžemi do 20 utkání, ve kterých odehrál dohromady 695 minut a v nich dokázal vstřelit 7 gólů a na 4 nahrál.

A co vy? Líbilo by se vám angažmá toho hráče na Mestalle?

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.