The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Valencia blízko získání mladého pravého beka z Vasco da Gama

Valencia blízko získání mladého pravého beka z Vasco da Gama


Dle serveru Globoesporte se španělská Valencia dohodla s brazilským klubem Vasco da Gama  na přestupu sedmnáctiletého pravého beka Nathana Santose de Arauja. Nyní by se již měly domlouvat pouze závěrečná ujednání. Nathan by k Los Che zamířil příští rok za 1 milion eur.

Sedmnáctiletý Brazilec má být na radaru Valencie již nějaký čas. První nabídku Netopýrů ve výši 800 tisíc eur však brazilský klub odmítl. Ovšem po navýšení na 1 milion eur již Vasco da Gama s přestupem Nathana, který má v klubu smlouvu do roku 2021, souhlasilo. Do ciziny však může hráč přestoupit až po dovršení osmnácti let, k čemuž u Nathana dojde 5. září tohoto roku. Prvním přestupovým obdobím, kdy by tak mladý pravý bek mohl zamířit na Mestallu, je leden roku 2020.

Vasco da Gama je ve finanční krizi, což potvrdil i ekonomický prezident tohoto klubu Adriano Mendes. Musí tak prodávat pod cenou. A to výrazně. Nathan totiž měl mít pro kluby mimo Brazílii výkupní klauzuli ve výši 30 milionů eur, ale Valencia za něho údajně zaplatí pouze 1 milion eur. Pravdou je, že to bude pouze za polovinu hráčských práv mladého pravého beka. Zbytek zůstane Vascu da Gama. Hráčův agent Lucas Mineiro má být v těchto dnech ve Španělsku za účelem konečného dojednání přestupu.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.