The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Uroš Račič možná zamíří do Tenerife

Uroš Račič možná zamíří do Tenerife


Uroš Račič v létě přestoupil do Valencie z Červené Hvězdy Bělehrad za 2,2 milionů eur. Možná si představoval, že se probojuje do valencijského A-týmu, ale to se mu zatím nepodařilo. Celý podzim Srb strávil v rezervním celku VCF Mestalla, která hraje až třetí španělskou ligu.

Jediný zápas, který Račič oficiálně odehrál za první tým byl zápas proti Ebru v Copě del Rey, který skončil vítězstvím. Ani to mu nepomohlo dostat další příležitosti. S příchodem ledna se nabízí možnost odchodu na hostování, což by mohlo přinést zisk dalších zkušeností. Navíc Račič je zatím pouze dvacetiletým hráčem a jedním z jeho cílů je hrát v srbské reprezentaci do 21 let.

Aby dostal pozvánku do národního výběru potřebuje hrát a být vidět. K tomu by mohlo dopomoct hostování například v týmu z druhé španělské ligy, kde by Račič mohl posbírat hodně herních minut. Vážným zájemcem je klub Tenerife, které se drží těsně nad sestupovou hranicí. Podle medií se Tenerife snaží jednat rychle, aby nedalo možnost jiným klubům.

Mluví se o krátkodobém hostování, který by tedy trvalo do konece probíhající sezóny. V Segundě Division zbývá momentálně odehrát ještě 22 utkáních. Údajně se vyjedná pouze o čistém hostování, ve kterém nebude zahrnuta žádná opce a Račič by se měl k datu 30. června vrátit zpět do Valencie, pokud k hostování dojde. Budeme situaci nadále sledovat a o případném oficiálním potvrzení vás informovat.   

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.