The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Marcelino chce ulovit střelce čínské ligy

Marcelino chce ulovit střelce čínské ligy


Zatímco Batshuayi vycestoval do Miami, kde tráví vánoční čas a čeká, jak dopadne jeho osud, tak Marcelino přemýšlí nad novými útočníky. Jeden z nich je útočník z čínského klubu Beijing Sinabo Guoan. Nejedná se o žádného čínského útočníka, ale o známého hráče trenéra Marcelina.

Než se současný kouč Netopýrů ujmul vedení zdejšího klubu trénoval také Sevillu a Villarreal. V roce 2015 do Žluté ponorky přivedl Cedrica Bakambu z tureckého Bursasporu za 7,5 milionů eur. Nyní Marcelino by chtěl učinit stejný krok a získat útočníka původem z Konga pod své vedení znovu.

Problémem je, že Bakambu už není hráčem Villarrealu, ale v lednu roku 2018 přestoupil do čínského klubu Bejing Sinoba Guoan. Odkoupit hráče zpět do Španělska nebude jednoduché, jelikož čínský klub zaplatit za přestup 40 milionů eur, což byla výše výstupní klauzule. Navíc údajně částka byla nakonec o hodně vyšší, jelikož přestupy hráčů podléhají v Číně velkým daním a francouzské sportovní noviny hovoří až o dani ve výši 30 milionů eur.

Je tedy logický, že Sinobo Guoan budou v případě přestupu požadovat velké peníze. Navíc Bakambuovi se střelecký daří, což jeho cenu ještě navyšuje. Doposud v čínské Super League odehrál 23 utkání a nasázel devatenáct gólů. Zajímavostí je, že v Číně působí společně s bývalým Netopýrem Jonathanem Vierou, kterému se také daří. Tento křídelní útočník se ve 27 zápasech trefil jedenáctkrát.

Mohli bychom dlouho polemizovat o tom, jak čínská Super League je nebo není kvalitní liga. Proto se ještě podívejme na to, jak se Bakumbuovi dařilo v La Lize. Za Villarreal nastoupil do 75 utkáních, ve kterých se prosadil dvaatřicetkrát, což je velice pěkný skóre. Zatím nejsou žádné zprávy o tom, že by Los Che učinilo nějakou oficiální nabídku.

 • Žeby Valencia mala toľko € pre výkup tohoto hráča? *2* BIZOVNE, že hej!!! *22* Ja osobne by som ešte, keď tak dal šancu Bats a Kevinovi *5* Človek nikdy nevie, ale bohužial to nieje v našich rukách *24*
  Mimo reč... Neviem či niekto zachytil info tiž ohľadom Moratu a Falcaa... Hráčov (možno) spojovaných s Los Che *13*

 • V odpovědi na: Harakant

  Ahoj, tady je takových jmen, o kterých se uvažuje :D Ale víš jak to většinou bývá? Nakonec stejně se koupí někdo, o kterém se celou dobu nemluvilo :D Tady ti můžu dát nějaký aktuální vyýčet:
  Divock Origi
  Fernando Llorente
  Adrián Lopez
  Adalberto Penaranda
  Cedric Bakambu
  Patrik Schick
  Florin Andone
  Olivier Giroud
  Lucas Perez
  Chicharito

 • V odpovědi na: Ingi

  No jo ... Zoznam je to pekný... Popravde som mal info len o týchto dvoch mojich menovaných *9*
  Ešte len predvčerom som zachytil info ohľadom Chicharita, Llorenteho a Girouda...
  Vraj 20M by to bolo Kladivárom z West Hamu za toho Mexičana :D

 • nebrať...