The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Gonzalo Montiel: Další objev skautování

Gonzalo Montiel: Další objev skautování


Skautování v Jižní Americe stále pokračuje a argentinským tiskem prosakuje další jméno, které oslnilo Pablo Longoriu. Dříve jsme již informovali od dvou hráčích z Bocy Juniors. Dalším zajímavým hráčem je Gonzalo Montiel, který obléká dres konkurenčního týmu River Plate.

Augustin Almendra a Lenardo Balerdi z Bocy Juniors jsou ještě velmi mladí hráči. Pouze 18 let, respektive 19 let staří. U nově zmíněného Gonzala Montiela by se mohlo potenciálně předpovídat o posile pro seniorský tým, jelikož na Nový rok hráč oslaví už dvaadvacáté narozeniny.

Celým jménem Gonzalo Ariel Montiel nejvíce preferuje hru na pravé straně obrany, což je po dlouhá léta slabým místem v sestavě Los Che. Alternativní pozicí může být i střed obrany, ale hráč nedisponuje vysokou a silnou postavou. Měří pouze 176 cm. To je málo v porovnání k posledním učiněným přestupům Valencie.

Nejdříve argentinský obránce působil v mládežnických kategoriích v River Platu. V sezóně 2016/2017 si připsal několik ojedinělých startů v seniorském týmu. V další sezóně 2017/2018 se posunul do seniorského týmu, kde se pravidelně střídal v základní sestavě a odehrál celkem 15 utkáních. V probíhající sezóně se zatím odehrálo osm soutěžních kol, z čehož Montiel odehrál pouze tři utkání.

Avšak v Jižní Americe probíhá soutěž s názvem Copa Libertadores, kterou formátové můžeme přirovnat k evropské Lize mistrů. V této soutěží má Montiel post jedničky pro pravou stranu obrany a odehrál vždy plných 90 minut. V soutěži se River Plate daří a brzy je bude čekat už semifinále tohoto poháru, kam se dostali i díky zásluhám Montiela.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.