The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Valencie sleduje mladého Srba

Valencie sleduje mladého Srba


Sotva skončilo přestupové okno, už se množí další spekulace ohledně posílení stávajícího kádru. V současném fotbale je trendem, že si kluby navzájem přetahují mladé nadějné hráče. Ať už s vidinou následného zisku nebo jako posílení vlastních stávajících řad.

Po nedávných přestupech Uroše Račiće a Mouctara Diakhabyho mají Netopýři spadeno na dalšího mladíka. Měl by jím být osmnáctiletý Srb Filip Stuparević. Tento mladík působí na pozici útočníka a momentálně hájí barvy FK Voždovac. Aktuální ročník je pro tohoto mladíka již několikátým ročníkem v profesionálním fotbale, začínal totiž svou kariéru mezi dospělými již v patnácti letech. V aktuálním ročníku srbské ligy nastoupil do šesti utkání ve kterých vstřelil dvě branky a zaznamenal jednu asistenci. Stuparević je také reprezentantem své země. Na svém kontě má 30 startů v národních výběrech U16 a U17.

O slibně vypadajícího forvarda nemají zájem pouze Los Che. Dalšími týmy jsou Juventus nebo Watford, který už údajně dle anglických médií nabídl za hráče 3 milióny eur. Jestli ale Stuparević nezamíří na Mestallu uvidíme během zimního přestupního okna.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.