The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Valencia již spřádá plány pro zimní přestupové dny

Valencia již spřádá plány pro zimní přestupové dny


Jen něco málo přes týden uteklo od konce letního přestupového období 2018, ale to neznamená, že má generální ředitel Los Che Mateu Alemany a jeho spolupracovníci volno. Lidé, starající se u Netopýrů o přestupy, již vyhlížejí leden 2019. Podle Cadena SER jsou v seznamu priorit klubu červeně zvýrazněna tři jména patřící třem mladým pravým bekům.

Pro fanoušky Los Che by mohl být neznámější dvaadvacetiletý Martin Aguirregabiria, který hájí barvy Deportiva Alaves. Baskickému celku se ze začátku minulé sezóny příliš nedařilo. Měnili se trenéři a i díky tomu se od prosince objevil v sestavě Aguirregabiria, který se záhy stal jasnou jedničkou na pravém kraji obrany Deportiva. Od 14. kola La Ligy sezóny 2017/2018 chyběl v sestavě pouze čtyřikrát, letos prozatím nastoupil do všech utkání. V minulé sezóně si zahrál hned třikrát proti Valencii, jednou v lize (přihrával na gól Alavesu) a dvakrát v Copa del Rey. Překážkou při vyjednávání s baskickým klubem by mohla být skutečnost, že v červnu s ním hráč prodloužil smlouvu až do roku 2022.

Dalším mladým pravým bekem je jednadvacetiletý Pol Lirola. Lirola je stejně jako Aguirregabiria Španěl a na rozdíl od svého výše představovaného krajana si již dokonce připsal starty za španělské mládežnické reprezentace. Na klubové úrovni však působí v Itálii, konkrétně v Sassuolu. V tomto klubu od roku 2016 dvě sezóny hostoval z Juventusu, letos v létě pak došlo k trvalému přestupu. Lirola má ve svém klubu podobnou pozici jako Aguirregabiria v Deportivu Alaves, tedy je jedničkou pro svůj post. V této sezóně nastoupil za Sassuolo k pohárovému utkání i ke všem třem zápasům v rámci Serie A a v posledním utkání před reprezentační přestávkou se proti Janovu dokonce gólově prosadil.

Stejně jako Lirola je jednadvacetiletým hráčem i Davide Calabria, který v Serii A nastupuje pro změnu za AC Milan. Odchovanec slavného milánského klubu v poslední době dostává rovněž dost herních příležitostí. V této sezóně si zahrál ve dvou dosud odehraných utkáních (zápas 1. kola proti Janovu byl odložen) a rovněž se už stihl gólově prosadit, a to proti Neapoli. Oproti výše jmenované dvojici má Calabria nejvíce zkušeností s fotbalem na mezinárodní úrovni. Barvy Itálie už hájí od kategorie U17, aktuálně pak nastupuje za U21, kde dokonce nosí kapitánskou pásku.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.