The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Montoya na zdravotní prohlídce v Anglii?

Montoya na zdravotní prohlídce v Anglii?


Kariéra pravého beka Martina Montoyi podle všeho leží mimo Valencii. Obránce Netopýrů byl dnes omluven z tréninku a údajně je na cestě do Anglie, kde má podstoupit zdravotní zkoušky v novém působišti.

Ještě nedávno se uvádělo, že Montoya pravděpodobně přestoupí zpět do Betisu Sevilla, kde z Barcelony hostoval před přestupem do Valencie. Betis údajně nabízel částku okolo 4,5 milionu eur. Nakonec však Montoya zřejmě půjde do jiného koutu Evropy.

Podle posledních zpráv se o pravého obránce měli ucházet hned tři zájemci z Británie, jimiž mají být Fulham, Southampton a Brighton.

V Anglii dnes končí přestupové okno v 18:00 a není divu, že najednou Montoya náhle zmizel. Podle médií byl nejúspěšnější Fulham a Montoya již dnes odletěl do Londýna, aby podstoupil v rámci přestupu do tohoto klubu vstupní lékařskou prohlídku.

Fulhamu tak odchovanec Barcelony vytáhne doslova trn z paty. V létě jim totiž odešel do West Hamu na volný přestup pravý bek Ryan Fredricks. V sestavě mu zbyl na tento post Ir Cyrus Christie, jehož během letní přípravy doplňovali mladíci z akademie – Marlon Fossey a Steven Sessegnon.

Sedmadvacetiletý Montoya se k Netopýrům připojil v létě 2016 zdarma z Barcelony a za Valecnii sithl odehrát 62 soutěžních utkání. Zatím není známo, kolik vyinkasuje Valencia za jeho prodej do Anglie. O částce totiž média zatím neinformovala.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.