The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

OFICIÁLNĚ: Nacho Vidal přestoupil do Osasuny

OFICIÁLNĚ: Nacho Vidal přestoupil do Osasuny


Ignacio Vidal Miralles známý jako Nacho Vidal opouští Valencii. Jeho novým fotbalovým domovem bude Osasuna, kde podepsal novou smlouvu v trvání čtyř let. Nová smlouva bude mít tedy trvání přesně do 30. června 2022.

Valencii se i nadále nedaří vychovat pořádného pravého obránce. Možná se Nacho Vidal jevil jako hráč, který by konečně zajistil stabilní výkony na postu pravého obránce, ale to už nebude mít šanci dokázat.

Nacho Vidal se aktivně zapojil do předsezonní přípravy Valencie minulý rok. Poté nadešel první soutěžní zápas proti Las Palmas a Nacho Vidal odehrál plných 90 minut. Za měsíc dostal další příležitost, kterou využil, jak nejlépe jen mohl. Vsítil rozhodující branku proti Realu Sociedad. Poté se objevil ještě několikrát v základní sestavě během podzimní části sezóny. Můžeme si ho pamatovat i z toho důvodu, že v některých zápasech nosil obličejovou masku.

Bohužel skoro celou jarní sezónu odseděl na lavičce nebo se na zápasovou soupisku vůbec nevešel. Překvapením bylo, že se Nacho Vidal najednou objevil v základní sestavě při posledním soutěžním utkání proti La Coruně. V tomto utkání měl Nacho Vidal bránit v té době hostujícího Bakkaliho. Mohlo se jednat o taktický tah trenéra Marcelina, aby věděl, jak dále s výše jmenovanými hráči má během léta naložit.

V obou případech je závěrem trvalý přestup obou hráčů. Nejdříve odešel Bakkali do Anderlechtu, nyní odchází Vidal do Osasuny. Za přestup nebude Valencia nyní inkasovat žádné peníze z důvodu špatné finanční situace Osasuny. Nicměně, pokud Nacho Vidal v budoucích čtyřech letech přestoupí do jiného klubu, budou Netopýři z budoucího přestupu inkasovat polovinu z přestupové částky. Momentálně výkupní klauzule Vidala je stanovena ve výší 30 milionů eur.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.