The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Holandská věž do obrany

Holandská věž do obrany


Dle holandského listu Voetbal International jsou ve velmi pokročilém stádiu jednání Los Che s italskou Atalantou o příchodu pravého obránce Hanse Hateboera. Tento čtyřiadvacetiletý reprezentant Holandska měl poslední sezónu v Itálii velmi povedenou a to neuniklo pozornosti skautů Valencie, která v letošním letním přestupovém období nechce ponechat nic na poslední chvíli.

Hateboer odehrál v minulé sezóně 43 utkání, ve kterých si připsal 3 asistence na gól. K tomu přidal 2 zápasy v nizozemské reprezentaci. Valencie se snaží najít náhradu za Montoyu, který býval loni až příliš často slabým článkem v sestavě Los Che. Urostlý Holanďan se zdá být ideální volbou. Jeho 187 cm budí respekt a pomáhá mu vyhrávat vzdušné souboje. Mimo svou výšku je také velice dobře rychlostně vybaven a s chutí podporuje útok. Loni si ho fanoušci Valencie mohli detailně prohlédnout na vlastní oči v každoročním utkání před začátkem sezóny Trofeo Naranja, ve kterém se Valencie poměřila s Atalantou a Hateboer odehrál celý zápas.

Kontrakt má tento šikovný obránce do konce roku 2020 a Valencie již údajně podala první nabídku na přestup. Atalanta Bergamo by si představovala přestupní částku okolo 15 milionu eur, ale vyjednavači Los Che by ji chtěli samozřejmě snížit. Sám hráč prý již údajně souhlasil s přestupem, a věc je tedy v rukou vyjednavačů obou stran. Netopýři by rádi celou věc uzavřeli co nejrychleji, aby mohl být obránce k dispozici už na soustředění ve Švýcarsku.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.