The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Co s mladými odchovanci?

Co s mladými odchovanci?


Když před rokem přišel do Valencie trenér Marcelino Garcia Toral, tak v letní přípravě úspěšně pracoval i s mladíky, leč jejich vliv se v sezóně vytratil. A tak Valencia letos znovu ztratí trochu své krve, a to nejen z áčka, ale i z řad hráčů VCF Mestalla.

Nacho Gil a Nacho Vidal přestoupí do Córdoby

Podle všech dostupných zpráv se klub bude loučit s dvěma svými odchovanci, kteří minulou sezónu začali v áčku Los Che. Oba hráči mají zamířit do Córdoby, na čemž usilovně pracují jejich agenti ze společnosti Promoesport. Ani jeden z mladíků podle všeho nefiguruje v plánech trenéra Marcelina pro příští sezónu.

Vidal s Gilem dostali nabídku z druholigové Córdoby, která byla klubem přijata a věc je teď na jejich agentech, aby doladili detaily jejich stěhování. Výše přestupních částek dosud známy nejsou. Jedno by ale mělo být jisté. Klub chce mít v obou případech přednostní právo na výkup hráče zpět. Podobně jak tomu už v minulosti učinil například v případě Antonia Sivery a Nanda Garcíi, kteří přestupovali do Alavésu.

Oba hráči si od přestupu slibují větší herní vytížení, než tomu bylo v minulé sezóně. Nacho Vidal se nedokázal prosadit do základní sestavy přes Montoyu a Veza a Nacho Gil po pár úvodních vystoupeních v dresu Los Che putoval na půlroční hostování do Las Palmas, kde si připsal 14 startů.

Fran Villalba poputuje na hostování

Hráč VCF Mestalla Fran Villalba stráví příští sezónu na hostování. Dohodli se na tom agent hráče a generální ředitel Valencie Mateu Alemany. Villalba je dlouhodobě považován za jednu z perel valencijské akademie. Nejednou to už vypadalo, že se bude stěhovat do jednoho z velkoklubů (Barca, Real). Valencie však svého mladého hráče udržela a teď přichází na řadu rozhodnutí co s ním.

Aktuálně dvacetiletý hráč potřebuje pravidelně hrát a nejlepším řešením by mělo být, poslat ho na hostování. V uplynulé sezóně odehrál Villalba za rezervu 33 utkání, ve kterých si připsal 6 branek a táhl svými výkony rezervní tým. Aktuálně klub obdržel mnoho nabídek na hostování hráče, a to jak z La Ligy, tak i z La Ligy2. Nejžhavějším kandidátem pro angažování hráče je prý druholigový tým Numancie.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.