The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

OFICIÁLNĚ: Bakkali nakonec přestoupil do Anderlechtu

OFICIÁLNĚ: Bakkali nakonec přestoupil do Anderlechtu


Po návratu z hostování se Zakaria Bakkali ve Valencii moc dlouho neohřál a jeho fotbalová kariéra dostává znovu nový směr. Včera ve večerních hodinách Valencia na svých oficiálních stránkách potvrdila přestup Belgičana zpátky do jeho domoviny. Nakonec je rozuzlení jiné, než předpoklad, o kterém jsme vás několik dní zpátky informovali.

Nejdříve to vypadalo, že hráčovo další angažmá bude v týmu Standard Lutych, ve kterém belgický křídelník působil jako mladistvý. Nakonec se ale ukázalo, že přestupový boj vyhrál druhý potencionální zájemce, a to RSC Anderlecht. Vedení obou týmu se domluvilo na finálních podmínkách přestupu, které údajně byly lepší než podmínky se Standardem. Bakkali podepsal novou smlouvu v trvání tří let. Portál transfermarkt.com uvádí, že Valencia prodejem získá 1,2 milionu eur.

Anderlecht v uplynulém ročníku skončil na třetím místě v Jupiler League, za což si vysloužil místo v kvalifikaci do Evropské ligy. Standard Lutych skončil na druhém místě a má tak možnost hrát v kvalifikaci do Ligy mistrů. Avšak sám Bakkali nakonec přistoupil na finančně výhodnější smlouvu od Anderlechtu, a tak ztratil možnosti si letos zahrát v Lize mistrů. Bakkali v týmu zaujme volné místo, které vytvořil odchod Alexandra Chipcia. Rumunský hráč totiž zamíří v rámci hostování do Sparty Praha, která bude mít možnost přestupové opce.

V létě se z hostování kromě Bakkaliho ještě na Mestallu vrátili Nani, Medran a Nacho Gil. Marcelino údajně nepočítá ani s Luisem Nanim, který pravděpodobně brzy také opustí klub na trvalo, jelikož jeho smlouva vyprší na konci další sezóny. O budoucnosti Medrana a Nacho Gila ještě nemáme žádné nové zprávy.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.