The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Alemany potvrdil zájem o André Gomese

Alemany potvrdil zájem o André Gomese


Několik sportovních deníků publikuje články o tom, že by se mohl konat návrat André Gomese zpátky na Mestallu. Podle deníku Sport-english generální ředitel valencijského celku Mateu Alemany potvrdil, že jedním z letních přestupových cílů je pokusit se přivést portugalského záložníka zpátky k Los Che.

V létě roku 2016 jsme s hořkostí sledovali odchod dvou klíčových hráčů Netopýrů. Byl to nejdříve André Gomes, který přestoupil do Barcelony za 35 milionů eur pevné částky plus až dalších 20 milionů eur mohla Valencia získat v možných bonusech. Stejným směrem navíc v poslední přestupový den léta 2016 putoval i Paco Alcacer, za kterého musela Barca vyplatit 30 milionů eur.

Nyní čtyřiadvacetiletému Gomesovi se ani po dvou odehraných ročnících v Katalánsku nepovedlo řádně zapracovat do sestavy Barcelony a pravděpodobně bude měnit svoje místo působnosti. V první sezóně na Nou Campu dostal příležitost ve 30 ligových utkáních. V druhé sezóně už to bylo pouhých 16 ligových příležitostí.

Vzhledem k finanční situaci Valencie, a stálé touze získat Gomesovo krajana Goncala Guedese, pravděpodobně není možné počítat se zpátečním výkupem hráče do řad Netopýrů. Vše by se tak nejspíš odehrálo pouze formou hostování. Avšak Barcelona by raději prodala Gomese na trvalo. Potencionálním zájemcem, který by byl ochotný předložit peníze na stůl, je momentálně Tottenham Hotspur. Jedinou možností, jak zaujmout Barcelonu, aby se rozhodla pro poslání Gomese v rámci hostování zpátky na Mestallu, je zaplatit 100 procent platu hostujícího hráče. Bude Valencia svolná k tomuto kroku?

Otázkou na závěr rovněž zůstává, jak by byl Gomes přijatý zpátky na Mestalle tradičně náročnými fanoušky Valencie, kteří odchody svých oblíbenců do jiných předních španělských celků nesou většinou velmi těžko, a daným hráčům to poté dávají při zápasech ve Valencii pocítit.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.