The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Bakkali by se mohl vrátit do svého rodného města

Bakkali by se mohl vrátit do svého rodného města


V Belgii se rozpoutal boj o jednoho hráče Valencie. Několik klubů projevuje zájem o služby Zakaria Bakkaliho. Ani po ročním hostováním v Deportivu La Coruňa belgický křídelní hráč nedokázal zaujmout Marcelina natolik, aby s ním počítal pro další sezónu. Vypadá to tak, že Bakkali opustí Valenci natrvalo.

Belgický fotbalový magazín Voetbalbelgie informuje o tom, že hlavními dvěma zájemci jsou Standard Lutych a RCS Anderlecht. Podle deníku MARCA zatím ještě nedošlo k žádné dohodě, ale předpokládá se spíše přestup do Lutychu, jelikož v Standardu Bakkali působil už v mládežnických kategoriích.

Bakkali prošel přes akademii nizozemského PSV a v létě 2015 přicházel na Mestallu se značným očekáváním. Bohužel místo zlepšujících se výkonů přišlo pouze zklamaní. V minulé sezóně v rámci hostování Bakkali přešel do Deportiva La Coruňi, kde si nedokázal vybojovat místo v základní sestavě. Sice nastoupil do 23 zápasů, ale pouze v jednom případě odehrál plných 90 minut.

Los Che se snaží posílit svůj tým před vstupem do Ligy mistrů, a proto každý prodej hráče je přínosný z důvodu politiky finanční fair play. V roce 2015 přišel Bakkali na Mestallu jako volný hráč. Nyní se podle serveru transfermakrt jeho tržní hodnota pohybuje zhruba na úrovni 1,5 až 2 milionů eur. Nadále budeme sledovat, jestli jednání mezi kluby nabere zdárného konce a za jakou cenu případně Bakkali opustí Netopýry.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.