The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Právě v prodeji! 2019 - Cesta do finále

Právě v prodeji! 2019 - Cesta do finále


Redakce ValenciaCF.cz nedlouho po zisku španělského poháru spojila své síly, díky čemuž vám dnes může přinést zhruba padesátistránkového průvodce úspěchem Copa del Rey.

V uplynulém ročníku Valencia oslavila 100. výročí založení klubu a nemusíme již zmiňovat, že jej završila ziskem první trofeje po 11-ti letech. A my jsme si po pár interních debatách řekli, že takový historický moment nesmíme nechat jen tak.

Dámy a pánové, dovolte nám představit velkého průvodce Copa del Rey 2019 s názvem:
2019 – Cesta do finále

Udělat na naše poměry tak rozsáhlé dílo bylo opravdu velkou výzvou. Jako první jsme museli vymyslet, jak tohoto průvodce dostat do rukou fanoušků. V takhle malém objemu by se absolutně nevyplatilo tisknout jakýkoliv magazín a práce by na tom muselo být ještě více.

Rozhodli jsme se tedy využít online tvůrce magazínů ve formě, která je zdarma. Po týdnech usilovné práce si tak budete moci prečíst naše dílo z kteréhokoliv elektronického zařízení s přístupem na internet, a to formou online magazínu.

Obsah

Abychom vás nalákali na náš padesátistránkový magazín, podělíme se s vámi o jeho obsah, na kterém se podíleli všichni stávající členové naší redakce.

Obsah průvodce

Náhled

Náhled

Kolik to stojí?

Redakce se jednohlasně shodla na částce 50 Kč / 2 eura. Není to z důvodu jakékoliv tužby po výdělku, ale pomůže nám to s náklady na zaplacení chodu webu. Tímto symbolickým poplatkem tak přispějete k tomu, abychom zaplatili hosting a doménu pro provoz stránek. Při této částce vlastně platíte zhruba 1 korunu za stránku, a to není tak zlé, že? Samozřejmě magazín si mohou koupit i fanoušci ze Slovenska, převodem na účet vedený na Slovensku.

Jak koupit?

Vzhledem k našim omezeným možnostem a oemezeným možnostem editoru ve verzi zdarma, jsme se rozhodli, že koupě proběhne bankovním převodem na účet. Poté dostanete odkaz na magazín, který je pouze v online formě (nejde stáhnout, nejde vygenerovat PDF, atd.). Pokud bychom chtěli využít verzi editoru, která není zdarma, nic bychom pro web nevydělali a naopak bychom byli ztrátoví.

Pokud máte zájem si magazín koupit, prosím napište nám žádost na:
1.) E-mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
2.) Náš Facebook - pošlete zprávu
3.) Kdo má kontakt na admina Woytu – může přímo jemu

Jakmile to bude možné, pošleme vám co nejdříve platební údaje k zaplacení. Jakmile bude částka připsána na účet, pošleme vám další zprávu, kde bude odkaz na průvodce.

Nechcete čekat?

Pokud se vám nechce čekat, než z vašeho účtu dorazí peníze k nám, jednoduše jakmile nám pošlete peníze, rovnou nám můžete poslat printscreen či fotku odeslané platby jako důkaz a my vám odkaz poskytneme bez čekání, než si banky peníze převedou.

Slovo závěrem

Chtěl bych velice poděkovat všem členům redakce, kteří odvedli fanstastický a obrovský kus práce, když sepisovali texty do našeho průvodce.

Zároveň všem, kteří si zakoupí našeho průvodce, moc děkuji a popřeji příjemné chvíle strávené čtením našeho díla. Berte prosím na vědomí, že nejsme skupina profesionálů a máme pouze omezené možnosti. Pokud by se vám něco nelíbilo, berte tato fakta prosím v potaz.

Ještě jednou díky všem a AMUNT VALENCIA!

Titulní strana

  • Mohu jen doporučit, nechal jsem na tom pot, krev a slzy *16* *1* *17*
    A kdo si počte, ať nám sem hodí komentář, jak se líbilo *5*

  • Ahoj, tak jsem přečetl a musím jen pochválit. Nápad to byl skvělý a samotný průvodce je plný velice zajímavých a někdy i skoro nedostupných informací. Takže za mě, můžu jen doporučit a chválím lidí co se na tom podileli.

  • V odpovědi na: Ujca92

    Děkujeme za pochvalu, myslím že nás všechny autory průvodce velmi těší *5* Základ sice jsou články, které byly už na webu, ale na stránkách nezveřejněného materiálu je v průvodci rovněž dost, takže čtenáři se nemusejí bát, že si zaplatí za vše, co už viděli *5* Navíc tady je to v krásném grafickém zpracování, Woyta si fakt vyhrál *5* Z článků stojí za zmínku třeba taktický rozbor finále, který dal Ingimu spoustu práce. No a když nic jiného, tak za pár let bude pěkné si letošní triumf připomenout všemi články na jednom místě, protože na stránkách už budou samozřejmě hluboko v archivu překryty novějšími a novějšími články *5*

  • Ty jo, mě toto úplně uniklo, chtělo by to nějaké větší PROMO*5* Škoda, aby to zapadlo, když jste na tom určitě nechali spoustu času. Jdu poslat Wojtovi prachy *1*