The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Nešťastný Abdennour

Nešťastný Abdennour


Všichni skalní fanoušci Valencie mají jistě v paměti nedávné působení Aymena Abdennoura na Mestalle. Tunisan přicházel jako náhrada za Otamendiho, ale k jeho výkonům se ani zdaleka nepřiblížil a tak po čase odešel hostovat. Aktuálně tráví tento stoper svou druhou sezónu ve francouzském Marseille.

 

Ve své první sezóně ve Francii se dostával na hřiště, ale ani zde nedokázal svými výkony přesvědčit a posupně se propadl na lavičku náhradníků. V současné sezoně se dokonce na hřiště nepodíval a nefiguruje ani v zápasových nominacích. Současný trenér Marseille Rudi García Abdennourovi před sezónou řekl, že s ním nepočítá a tím pádem si může hledat nové působiště. Během letního přestupního okna ale nepřišla žádná nabídka, která by se mu zamlouvala a ten tak zůstal v „pasti“ v Marseille. V současné chvíli tento stoper musí vzít za vděk hraním za rezervní celek Olympique. Dá se očekávat, že v zimním přestupovém okně se bude Abdennour stěhovat stůj co stůj. Otázka však visí nad jeho dalším působením. Tunisan má s Valencií platný kontrakt do roku 2020 a může se tedy stát, že se příští léto bude hlásit na předsezónní přípravu u Los Che. Pokud bude trenérem i nadále Marcelino, nad čímž visí po vstupu do letošní sezóny otazník, Abdennour šanci na návrat pravděpodobně mít nebude. Pokud ale Valencie změní trenéra, jako tomu bylo v posledních letech dost běžné, možná neřekl tento stoper na Mestalle své poslední slovo.

Sám hráč o své situaci řekl toto: „Mám s Valencií platný kontrakt do roku 2020. na konci sezóny se vrátím na Mestallu a uvidíme co se stane. Nový projekt Valencie je velmi zajímavý, ale zatím nenastal čas o tom uvažovat“.

A co vy? Líbil by se vám návrat Abdennoura, nebo raději už nikdy více?

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.