The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Vyrovnaný post brankáře

Vyrovnaný post brankáře


Kdo se stane brankářskou jedničkou pro příští sezónu? Na tuto otázku dostaneme odpověď asi až s prvním zápasem nadcházejícího ročníku. Adepti jsou dva. Jaume Doménech a Norberto Murara Neto.

 

Pro Brazilce hovoří jeho velmi dobré výkony v minulé sezóně, kdy se dá říct, že plně zastoupil svého krajana Diega Alvese, který se z Valencie loni v létě stěhoval. Neto je více rutinérem, než brankářem předvádějícím efektní zákroky. Jeho spolehlivé výkony mužstvo většinou směřovaly k zisku bodů. Je pravdou, že se v sezóně nevyvaroval nějakých chyb, ale v konečném hodnocení se jeho výkony dají označit za nadstandardní. Dokonce nakoukl i do reprezentace Brazílie a jen o kousek mu unikla nominace na Mundial, což ho pasuje do role prvního brankáře více, než jeho konkurenta Doménecha.

Jaume se ale vzdávat nechce a v předsezónní přípravě pracuje na 100%, jak je u něj zvykem. V loňském ročníku La Ligy odchytal 5 utkání a dalších 8 v Copa del Rey. Vždy byl připraven naskočit a když už chytal, odvedl vždy koncentrovaný a dobrý výkon. I letos to vypadá na jeho zápasové příležitosti hlavně v Královském poháru, ale otazník visí nad tím kdo bude chytat v nadcházejícím ročníku Ligy mistrů. Větší zkušenosti v této soutěži mluví ve prospěch Jaumeho, který v milionářské soutěži odchytal v ročníku 2015-16 celkem 6 utkání, zatímco jeho rival mezi třemi tyčemi Neto pouze jeden a to ještě v dresu Juventusu. Jak to vše dopadne ví aktuálně asi jen trenér Marcelino a my si na to budeme muset počkat do prvních utkání konkrétních soutěží.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.