The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

OFICIÁLNĚ: Kangin Lee prodloužil smlouvu do roku 2022

OFICIÁLNĚ: Kangin Lee prodloužil smlouvu do roku 2022


V sobotu okolo jedenácté hodiny se dostavil Kangin Lee na jednání do kanceláří valencijského klubu. Teprve sedmnáctiletý hráč z Jižní Koreje se jeví jako velký talent. Valencia se tedy rozhodla pojistit si jeho setrvání v klubu novou smlouvou. Za hodinu a půl bylo jednání úspěšně dokončené a mladý fotbalista v doprovodu své rodiny vycházel z budovy s úsměvem na tváři.

Generální ředitel Mateu Alemany přednesl oficiální vyjádření klubu: „Kangin Lee prodloužil s Valencií CF smlouvu, která bude mít trvání do 30. června 2022 s výkupní klauzulí ve výši 80 milionů eur.“ Dále Mateu Alemany ještě zmínil, že se jedná o nejvíce talentovaného hráče, který působí v akademii Valencie. Nedávno vedení Valencie podepsalo smlouvu do roku 2022 s dalším velmi mladým hráčem. Zmínka je o Jordi Escobarovi, který se teprve jako šestnáctiletý hráč dokonce účastní soustředění se seniorským týmem ve švýcarských Alpách pod vedením Marcelina.

Stará smlouva korejského hráče měla výkupní klauzuli stanovenou pouze na 8 milionů eur a kolem Kangina Leeho se začali objevovat konkurenční skauti. Po desetinásobném navýšení výkupní klauzule by mělo dojít k utišení zájmu od jiných klubů, stejně jako v případě Jordiho Escobara. Budoucím plánem Valencie, a stejně tak plánem hráče po podepsání smlouvy, je zapojit se do tréninku se seniorským týmem. S tím by se měl v nadcházející sezóně připravovat, přičemž zápasy by ještě hrál za rezervní celek VCF Mestalla. Kangin Lee navíc v sobotu večer odcestoval do švýcarských Alp, kde se ode dneška přidal ke zbytku týmu a absolvuje tak zbývající část přípravy v Alpách včetně utkání proti Lausanne.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.