The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

OFICIÁLNĚ: Marcelino prodlouží smlouvu do roku 2020

OFICIÁLNĚ: Marcelino prodlouží smlouvu do roku 2020


Na oficiálních webových stránkách klubu Valencia CF se objevilo oznámení, že Marcelino Garcia Toral prodlouží smlouvu. Nová smlouva zaváže Marcelina do funkce hlavního trenéra o jeden rok déle. Tedy nyní se Marcelino zaváže ke službám u Netopýrů až do 30. června 2020.

Prohlášení, se kterým tým z východu Španělska přišel, má následující znění: „Valencia CF dosáhla konečné dohody s Marcelinem Garciou Toralem o prodloužení jeho smlouvy o jeden další rok. Podepíše tak kontrakt v trvání do 30. června 2020.“

Generální ředitel klubu, Mateu Alemany, se vyjádřil na poslední tiskové konferenci, že Anil Murthy (prezident klubu) a Marcelino Toral předstoupí před novináře ve čtvrtek v Ciudad Esportiva de Paterna, aby vyhlásili podepsání nové smlouvy. Valencia chce tímto krokem vyjádřit spokojenost s výkony, který tým předvádí od té doby, kdy v červnu 2017 začal Marcelino velet v kabině Valencie. Marcelino byl jedním z hlavních faktorů, díky kterým se Los Che vrací po dvou neúspěšných sezonách znovu do Ligy mistrů.

Anil Murthy a valencijský kouč našli vzájemné dobré porozumění a dokázali poskládat dobře fungující nový tým, který je složen převážně z mladých hráčů. Marcelino dokázal během uplynulé sezóny dovést tým k vítězství celkem dvaadvacetkrát a v celkovém součtu získat v lize 73 bodů. To je čtvrtý nejvyšší bodový výsledek, který se Valencii podařil získal během celé historie klubu. I sám Marcelino si dokázat vylepšit svůj osobní rekord, který čítal zisk 65 bodů na vedoucí trenérské pozici u Villarrealu. 

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.