The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Změna plánu, Nani se bude účastnit letní přípravy

Změna plánu, Nani se bude účastnit letní přípravy


Dnem 30. června bylo oficiálně ukončeno hostování čtveřici valencijských hráčům. Na Mestallu se vrátili Bakkali, Nani, Medran a Nacho Gil. První ze jmenovaných rychle změnil svoje působiště a už podepsal novou smlouvu v Belgii s celkem RSC Anderlecht. Nejdříve se Marcelino vyjádřil, že nepočítá ani s Nanim, ale ten prozatím na Mestalle zůstává.

Po vyjádření Marcelina se očekávalo, že Luis Nani bude brzy dalším hráčem, který opustí Los Che, ale prozatím mezi Netopýry zůstane. Valencia učinila oficiální prohlášení, ve kterém se objevil soupis všech hráčů, kteří se budou účastnit předsezónní přípravy, která začíná 10. července. Vedení Valencie se rozhodlo, že portugalského kouzelníka zapojí do přípravy s ostatními hráči. Nanimu vyprší smlouva na konci další sezóny. Jeho momentální smlouva je hlavně z ohledu výše hráčovo platu pro Netopýry zátěží, a navíc podle Marcelina Nani nezapadá do systému hry, který trenér chce praktikovat.

Sám hráč přiznal, že přemýšlí nad návratem do turecké ligy. Před pár dny byl v kontaktu s týmem Goztepe, který v uplynulé sezóně skončil na šestém místě v tabulce. K žádné dohodě prozatím nedošlo, a tak Nani bude pokračovat v Paterně a dále se poohlížet po klubu, který by jej rád přijal. Naposledy se objeviliy informace, že by jeho dalším působištěm mohl být portugalský Sporting Lisabon.

Seznam hráčů, kteří se budou od začátku účastnit přípravy, je následující: Jaume, Neto, Cristian Rivero, Montoya, Vezo, Murillo, Gabriel Paulista, Garay, Javi Jiménez, Diakhaby, Gayà, Lato, Centelles, Maksimovic, Parejo, Kondogbia, Carlos Soler, Ferran Torres, Medran, Uros Racic, Alex Blanco, Sito, Nani, Simone Zaza a Santi Mina.

Rodrigo Moreno se účastnil Mistroství světa ve fotbale v Rusku, takže jemu bude dopřáno pár dní odpočinku a k týmu se připojí až 20. července před cestou do Švýcarska. Francis Coquelin se zatím do přípravy nezapojí z důvodu stále přetrvávajícího zranění. Detailem na závěr je to, že Alvaro Medran se přípravy bude účastnit, třebaže o něho má mít údajně zájem Leganes, ale to samé už neplatí pro Nacho Gila a Nacho Vidala, na které si má pro změnu myslet Cordoba.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.