The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Valencia představila dres pro oslavu 100 let založení klubu

Valencia představila dres pro oslavu 100 let založení klubu


Vždy, když má být představen dres pro další sezónu, jsou fanoušci v napětí. Ovšem letos bylo napětí ještě mnohonásobně větší, protože na jaře roku 2019 valencijský klub oslaví 100 let od svého založení. Posuďte sami, zda bude nový dres důstojný tohoto jubilea.

Valencia dres představila dnes večer v Palau de les Arts Reina Sofia a v rolích modelů se představili hráči prvního týmu Los Che, odchovanci klubu Jose Luis Gaya, Carlos Soler a Ferran Torres. Ještě předtím, než fotbalisté předstoupili před zvědavé publikum, promítl klub video, ve kterém byla připomínka legendárních hráčů, úspěšných trenérů a největších úspěchů, kterých Valencia během své téměř stoleté historie dosáhla. A na bohatou minulost klubu odkazuje rovněž dnes představený nový dres, který budou hráči Los Che oblékat v domácích zápasech na Mestalle.

Dominantní barvou je bílá. Bílý je dres i tři vystouplé pruhy na rukávech symbolizující oděvní firmu Adidas. Stejně jsou vyvedeny i trenýrky. Dále se na dresu nacházejí zlaté prvky. Touto barvou je vyvedeno logo Adidasu na hrudi a logo hlavního sponzora, kterým zůstává společnost BLU. V některých domácích utkáních však bude toto logo hlavního sponzora černé. Černozlatý bude znaku klubu na hrudi. Tento znak je speciálně upravený ke stoletému výročí klubu. Zlatem budou vyvedeny rovněž čísla a jména hráčů. Dres pro nadcházející sezónu má navíc jeden speciální doplněk. Vzadu pod krkem je znovu znak klubu, ale v podobě, v jaké ho klub užíval na začátkové existence v roce 1919. Aby byla zachována identita klubu vyznávajícího bílou a černou barvu, tak budou v černé barvě vyvedeny stulpny. Celková kombinace tak odkazuje na design z roku 1924, kdy Netopýři vyměnili původně černé trenýrky za bílé. V této barevné kombinaci Valencia poprvé vstoupila do ligové soutěže a získávala v ní své první tituly.

V dalším průběhu slavnostního shromáždění byla představena rovněž nová píseň ke stému výročí založení klubu. Píseň se jmenuje „Eternu junto a ti“ a na svědomí ji má valencijská skupina Bombai.

 

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.