The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Dovolená končí, příprava na novou sezónu začíná

Dovolená končí, příprava na novou sezónu začíná


Již zítra by se měli objevit první hráči na Mestalle, respektive v tréninkovém areálu v Paterně. Další hráči budou přijíždět v pátek a v sobotu a po absolvování tradičních lékařských testů začne ostrá příprava v pondělí 10. července. V článku vám přinášíme program Los Che pro letošní léto a představíme vám většinu soupeřů pro přípravná utkání.

Od pondělí 10. července se tedy bude Valencia připravovat na sezónu 2018/2019 v domácím prostředí, ale už od pátku 20. července bude příprava pokračovat ve švýcarských Alpách v resortu Crans Montana. Několik minut od hotelu se nachází objednané tréninkové centrum. Během pobytu v Alpách mají Netopýři odehrát dvě přátelská utkání, ale jména oponentů dlouho nebyla zveřejněné. Spekulovalo se o týmech místních nižších soutěží, ale vše je zřejmě poněkud jinak. Včera přinesl server ElDesmarque.com informaci, že už v sobotu 21. července se Los Che utkají s tureckým celkem Galatasaray Istanbul. Valencijským klubem však prozatím tento soupeř není potvrzen. Další přátelské utkání by mělo být na programu v úterý 24. července, ale zde je soupeř prozatím absolutně neznámý. Ve Švýcarsku hráči pobudou až do pátku 27. července a následně se přesunou k přátelskému utkání do Holandska, odkud se vypraví hned k dvojici přátelských zápasů do Anglie. Závěr přípravy pak Netopýři stráví doma ve Španělsku, na programu je samozřejmě i tradiční klání o Trofeo Naranja. Níže si můžete prohlédnout přehledný harmonogram předsezónní přípravy Los Che:

Harmonogram přípravy

Oficiálně byla doposud zveřejněna čtyři přípravná utkání. Nedočkáme se soubojů s největšími evropskými kluby, ale bude se spíše jednat o kluby papírově srovnatelné s Los Che. První tři přípravná utkání proběhnou na hřišti soupeře, poslední utkání se bude konat na Mestalle.

PSV Eindhoven – Valencia, sobota 28. července od 19:00

Doposud první oficiálně ohlášené přátelské utkání proběhne v sobotu 28. července od 19:00 v Eindhovenu. Tam se Netopýři utkají s největším eindhovenským celkem PSV, který má za sebou slavnou historii. V letošním roce se ujal trenérského místa skvělý bývalý fotbalista Mark van Bommel. PSV v poslední sezóně získalo další ligový titul, a zajistili si tak účast v kvalifikaci do Ligy mistrů. Momentální hodnota kádru podle transfermarkt: 133 milionů eur < Valencia 326 milionů eur.

Leicester – Valencia, středa 1. srpna od 20:45

Na další přátelské utkání se Netopýři přesunou na Britské ostrovy, kde si zahrají proti překvapivému vítězi Premier League 2015/2016. Mimochodem k tomuto úspěchu dovedl Lišky bývalý trenér Valencie Claudio Ranieri. Od té doby už Leicester nenavázal na fascinující výkony a v další sezoně skončil na dvanáctém místě. V poslední sezóně došlo k mírnému zlepšení a konečnému umístění na devátém místě. Momentální hodnota kádru podle transfermarkt: 339 milionů eur > Valencia 326 milionů eur.

Everton – Valencia, sobota 4. srpna od 16:00

Přesun na další utkání proběhne v rámci Britských ostrovů. Los Che se přesune do města Liverpool, kde ale sehraje utkání proti Evertonu. V uplynulém ročníku si nedokázal Everton zajistit žádné ze sedmi postupových míst do evropských pohárů. Sedmé postupové místo nakonec získalo Burnley. V sezóně 2016/2017 dokázal Everton pro sebe získat postup do kvalifikace Evropské ligy ze sedmého místa v tabulce. V posledním kole kvalifikace přešel přes slovenský Ružomberok výsledky 1:0 a 1:0. Nicméně dále ve skupinové fázi získali hráči Evertonu pouhé čtyři body, což na další postup rozhodně nestačilo. Momentální hodnota kádru podle transfermarkt: 357 milionů eur > Valencia 326 milionů eur.

Valencia – Leverkusen, sobota 11. srpna 21:30

Posledním soupeřem před začátkem nové sezony bude Bayer Leverkusen. Proti německému soupeři se Netopýři postaví v rámci poháru Trofeo Naranja, ve kterém naposledy Valencia nestačila na italskou Atalantu. V poslední sezóně Leverkusen pouze těsně prohrál souboj s Dortmundem a Hoffenheimem o postup do Ligy mistrů, a tak pro něj zbylo už jenom místo v základní skupině Evropské ligy. Momentální hodnota kádru podle transfermarkt: 332 milionů eur > Valencia 326 milionů eur.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.